Filtruj według

Marka

Marka

Zastosowanie

Zastosowanie

Okleiny

Oryginalna okleina na crossa YCF

Wszystkie dostępne w naszej ofercie okleiny cross wyprodukowane zostały z najwyższej jakości materiałów. W starannie wyselekcjonowanym i regularnie aktualizowanym asortymencie Pitbike znaleźć można kilkadziesiąt różnych wzorów oklein cross. Zestawy oryginalnych naklejek francuskiej marki YCF zaprojektowane zostały z myślą o motocyklach takich jak:

 • YCF a50,
 • YCF Factory: SP1,
 • YCF Factory: SP2,
 • YCF Factory: SP3 150,
 • YCF Factory: SP3 190,
 • YCF Pilot 125,
 • YCF Pilot 150,
 • YCF SM 125s,
 • YCF Start 88s,
 • YCF Start 88se,
 • YCF Start 125s,
 • YCF Start 125se.
Czytaj więcej

Kwestia tego czy dana okleina na crossa YCF pasować będzie do danego modelu, zależna jest przede wszystkim od kształtu plastikowych osłon. Warto tu jednak zwrócić uwagę, iż mniejsze rozmiarowo nalepki można zawsze łatwo przykleić w dowolnym miejscu.

Czy okleina na crossa jest potrzebna?

W pełni dopasowana okleina motocross istotna jest nie tylko ze względu na swoje walory estetyczne, ale także swoje właściwości ochronne. Dzięki oryginalnym rozwiązaniom francuskiego producenta YCF można łatwo zabezpieczyć swój sprzęt przed negatywnym działaniem promieni UV. Pozostawiając zbyt długo na słońcu nieosłonięte plastikowe elementy, trzeba liczyć się zarówno z tym, iż utracą one swój wygląd, jak też i właściwości. Profesjonalna okleina cross wydłuża żywotność wszystkich elementów, które zostaną nią okryte.

Ile kosztuje okleina na crossa?

Wyprodukowana przez renomowaną markę YCF okleina cross to koszt rzędu 200 lub 300 złotych. Ceny najtańszych dostępnych w naszej ofercie zestawów zaczynają się już od 189 zł i nie przekraczają pułapu 349 zł. Starając się zapewnić najwyższy poziom obsługi oraz maksymalnie ułatwić zakupy online oferujemy kilka odpłatnych wariantów dostawy. Odpowiednio zabezpieczone przesyłki wysyłamy za pośrednictwem kuriera pod wskazany w zamówieniu adres bądź paczkomat (Inpost). W obydwu tych przypadkach przewidywany czas dostawy zamyka się przedziale od 24 do 48 godzin. Wszystkie dostępne w naszej ofercie okleiny cross można także bezpłatnie odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym.

Gdzie zamówić oryginalne okleiny cross?

Zamawianie oklein na crossa za pośrednictwem zagranicznych portali aukcyjnych (np. eBay, AliExpress itp.) nie jest najlepszym pomysłem. Atrakcyjna na pierwszy rzut oka cena z reguły odwraca często uwagę od niskiej jakości wyrobów lub absurdalnie długiego czasu realizacji zamówienia. Warto pamiętać też o tym, iż zamówione z Chin naklejki mogą być po prostu mniejsze lub niedopasowane. Zamiast tracić czas i pieniądze na importowanie zamienników zdecydowanie lepiej zamówić oryginalne okleiny cross w Pitbike. Wszystkie dostępne w naszej ofercie rozwiązania można bezpłatnie odebrać w naszym sklepie stacjonarnym, który mieści w Grębocinie przy ulicy Spółdzielczej 8 lub zamówić do domu, firmy albo pobliskiego paczkomatu Inpost.

O czym warto pamiętać trakcie przyklejania okleiny cross?

Zanim przystąpić można do przyklejania oklein na plastiki cross, trzeba się odpowiednio przygotować. Ze względu na brak doświadczenia w oklejaniu lub pośpiech łatwo popełnić można tu wiele błędów. Plastikowe elementy, które mają być docelowo oklejone, należy zdemontować oraz dokładnie oczyścić z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Coś tak niepozornego jak pojedyncze ziarenko piasku może łatwo uszkodzić folię w trakcie naciągania. Warto poświecić też chwilę na odtłuszczenie plastików, ponieważ pozostawione na nich tłuste ślady palców zmniejszają efektywności działania kleju. Z tego samego powodu nigdy nie powinno się dotykać oklein na crossa z klejącej strony.

Oryginalna okleina na plastiki cross – Jak łatwo dobrać odpowiedni zestaw?

Dostępne po lewej stronie filtry to bez wątpienia najprostszy sposób na znalezienie kompatybilnych z danym modelem YCF rozwiązań. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub trudności zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi doświadczonymi konsultantami. Przy pomocy naszej strony internetowej oraz dedykowanego formularza kontaktowego łatwo umówić można się na bezpłatną konsultację o dogodnej godzinie.

Aktywne filtry