Części Pit Bike

Setki części do Pit Bike'ów i mini cross'ów najpopularniejszych w Polsce marek. Posiadamy w swojej ofercie zarówno standardowe części zamienne a także części tuningowe do pit bike'ów: pitbike mrf i pit bike ycf. Największy wybór w Polsce, sprzedajemy części układu hamulcowego, układu zawieszenia, układu napędowego, układu elektrycznego, nadwozia i oczywiście części silnikowe pit bike. Posiadamy części do wszystkich modeli pitbike mrf, w tym części do pitbike mrf 140hq, pitbike mrf 120, pitbike mrf 80, pitbike mrf 170rc-u, pitbike mrf 140c. Podobnie w przypadku części do pit bike ycf, u nas znajdziesz części zamienne i tuningowe do serii: pit bike ycf start, pit bike ycf pilot, pit bike ycf factory i pit bike ycf sm. Jeśli nie jesteś pewien, która część będzie pasowała do Twojego mini cross'a napisz lub zadzwoń gwarantujemy fachową pomoc.

Czytaj więcej

Profesjonalne części do crossa w asortymencie sklepu PitBike.pl

Dla wszystkich poszukujących części do crossa, proponujemy szeroką i niejednolitą gamę produktów renomowanych producentów takich jak m.in. YCF, MRF, RXF, KAYO, Motorex, MB Factory, Kenda, DID czy, słynący z jednych z najlepszych opon motocyklowych na świecie, Mitas.

Dzięki dostępowi do ponad 3 tysięcy produktów jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć w dowolny wskazany przez naszego klienta mini cross Części z naszego asortymentu odznaczają się jednak nie tylko dużą różnorodnością i pochodzeniem od sprawdzonych producentów, ale również wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa, wieloletnią niezawodnością działania, a także optymalnym stosunkiem ceny do jakości.


Zakres oferty części do crossa od PitBike.pl

W zależności od potrzeb, przygotowane przez nas propozycje możesz przeglądać wszystkie razem lub tylko selektywnie na podstawie dostępnych na stronie filtrów wyszukiwania. Pozwalają one ograniczyć wyświetlane wyniki wyłącznie do tych przynależnych konkretnemu producentowi lub określonym modelom pojazdów mini cross Części obecne w naszym asortymencie dzielą się ponadto na wiele pomniejszych podkategorii, uwzględniających przede wszystkim działy przeznaczone:

 • silnikowi oraz związanemu z nim osprzętowi, takiemu jak m.in. filtry, uszczelki, elementy złączne, głowice, zawory, cylindry, sprzęgła, chłodnice, wały korbowe oraz wiele dodatkowych akcesoriów,
 • nadwoziu w zakresie zarówno detali funkcjonalnych, jak i elementów stricte wizualnych,
 • kołom, np. piasty, obręcze, felgi, łożyska, dętki, szprych czy opony,
 • zawieszeniu w kontekście chociażby amortyzatorów, wahaczy, łożysk i uszczelniaczy,
 • a także wspomnianym już wcześniej częściom do crossów przynależnym do układów napędowych, hamulcowych, wydechowych, paliwowych oraz elektrycznych.

Jeśli podobnie do nas jesteś fanem nie tylko samej jazdy, ale również personalizacji mini crossów części uwzględnione w naszym asortymencie pozwolą Ci stworzyć pojazd ściśle dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań bez względu na skalę planowanych do wprowadzenia modyfikacji.

Podkategorie

 • Silnik i osprzęt

  Części silnika i podzespołów do pit bike'ów MRF i YCF. Jeśli silnik Twojego mini cross'a potrzebuje remontu to w tym dziale na pewno znajdziesz potrzebne CI części. Cylindry, tłoki, pierścienie, chłodnice, zawory, wały korbowe, sprzęgła, uszczelki i wiele innych, to wszystko znajdziesz w dziale części silnika pit bike. Jeśli nie jesteś pewny, która część pasuje do Twojego mini cross'a to użyj filtru zlokalizowanego z lewej strony. Zaznacz swój motocykl a system wyświetli Ci pasujące do niego części. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami.

 • Nadwozie i osprzęt

  Ponad 90 części zamiennych i tuningowych nadwozia do pit bike'ów i mini cross'ów. Łamane dźwignie hamulca, dźwignie zmiany biegów, kierownice, linki, manetki, podnóżki, siedzenia, osłony i wiele innych części zamiennych i tuningowych do Twojego pit bike'a. Od teraz możesz zmienić swojego pit'a nie do poznania, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia i nasze stany magazynowe. Wymień siedzenie, manetki, zmień linki na kolorowe. Do dzieła!

 • Koła

  W tym dziale znajdziesz kompletne zestawy kół, felgi, opony na różnego rodzaju nawierzchnie do pit bike'ów MRF i YCF. Sportowe opony poprawiające przyczepność Twojego mini cross'a. Kompletne zestawy kół, w tym koła supermoto na nawierzchnie asfaltowe. Felgi stalowe i aluminiowe.

 • Układ napędowy

  Części układu napędowego do mini cross'ów, w tym różnej wielkości zębatki, łańcuchy, napinacze, prowadnice i ślizgi łańcucha. Jeśli chcesz zmienić przełożenia w Twoim motocyklu to dobrze trafiłeś, skompletuj zestaw, który poprawi osiągi Twojego Pit Bike'a.

 • Zawieszenie

  Części zawieszenia pit bike'ów i mini cross'ów. Szeroki wybór części zamiennych i tuningowych pitbike mrf i pit bike ycf. Kompletnie półki zawieszenia (pitbike mrf 120, pitbike mrf 80),  nowe amortyzatory do mini cross'ów, wahacze, ośki, lagi do pit bike'ów - to wszystko znajdziesz w naszym sklepie.

 • Układ hamulcowy

  Części układu hamulcowego do pit bike'ów MRF i YCF. W ofercie znajdziesz parędziesiąt części układu hamulcowego do mini cross'ów, w tym różnego rodzaju klocki i tarcze hamulcowe pasujące do pit bike'ów, kompletne hamulce  i zaciski. Jeśli układ hamulcowy Twojego mini cross'a potrzebuje naprawy to dobrze trafiłeś!

 • Układ wydechowy
 • Układ paliwowy
 • Układ elektryczny

  W dziale części układu elektrycznego znajdziesz moduły, cewki, świece i wiele innych podzespołów. Jeśli szukasz nowego magneta, fajki zapłonowej lub po prostu chcesz wyposażyć swojego mini cross'a w licznik moto godzin lub wyłącznik awaryjny to w tym dziale znajdziesz odpowiednie części. Użyj filtra zlokalizowanego z lewej strony i wybierz swój motocykl a zobaczysz pasujące do niego podzespoły.

Aktywne filtry