Filtruj według

Marka

Marka

Quady

Quady użytkowe, sportowe i przeprawowe

Z roku na rok quady, podobnie jak pozostałe czterokołowce i pojazdy ATV cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Obok dużych modeli o odpowiednio mocnych jednostkach napędowych, sporą część oferty producentów i dystrybutorów stanowią mini quady dla dzieci. Wyposażone w silniki o mniejszych pojemnościach pojazdy takie jak quady 70 cc, 110 cc (dla dzieci już od 3-4 roku życia), czy quad 150 cc albo nieco większy quad 200 cc to modele wręcz idealne do rozpoczęcia przygody z tymi fantastycznymi konstrukcjami.

Czytaj więcej

Odpowiadając potrzebom coraz szerszego grona sympatyków trój- oraz czterokołowców w najróżniejszym wieku i na różnych poziomach zaawansowania, stworzyliśmy ofertę dopasowaną do każdego. W naszej starannie wyselekcjonowanej kolekcji znajdziesz nie tylko quad odpowiedni dla dorosłych, ale także bezpieczny mini quad dla dzieci – idealny na prezent dla swojej pociechy.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym preferencjom miłośników terenowej i sportowej jazdy, oferujemy quady i mini quady spalinowe:

 • sportowe,
 • terenowe,
 • użytkowe,
 • przeprawowe,
 • dziecięce.

Quady idealne do rekreacji i pracy

Choć jazda czterokołowym pojazdem większości z nas kojarzy się głównie z formą wypoczynku lub rekreacji, nie należy zapominać, że jednym z podstawowych zastosowań quada jest także wykonywanie różnych prac w terenie. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się nie tylko sportowe, ale również przeprawowe i użytkowe quady benzynowe, które dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz mocnym jednostkom napędowym, doskonale sprawdzają się przy wykonywaniu prac:

 • polowych,
 • drogowych,
 • rolniczych,
 • ogrodowych,
 • leśnych,

jak również przy transporcie różnego rodzaju ładunków. Wyposażone w niezawodne zawieszenie, precyzyjne hamulce tarczowe, mocne reflektory oraz kraty bagażowe pojazdy ATV i ciągniki na pewno zdadzą egzamin nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Mini quad dla dzieci – bogata oferta pojazdów Kayo

Choć w naszej bogatej ofercie nie brakuje mocnych konstrukcji przeznaczonych jeździe w ekstremalnych warunkach, szczególny nacisk położyliśmy na bogaty wybór quadów dla dzieci. Z tego względu, jako dystrybutor pojazdów marki Kayo, proponujemy kompaktowe, bezpieczne i łatwe w obsłudze modele typu mini quad. Charakteryzują się one mniejszą pojemnością skokową silnika oraz konstrukcją dopasowaną do wzrostu i wagi najmniejszych, początkujących rajderów.

Dla firmy Kayo bezpieczeństwo od zawsze stanowi priorytet, dlatego każdy mini quad dla dzieci wyposażany jest w szereg rozwiązań, dzięki którym dzieci mogą uczyć się jazdy w terenie w sposób w pełni komfortowy i niezagrażający ich zdrowiu.

Dlaczego mini quad spalinowy Kayo?

Istnieje wiele powodów, dla których marka Kayo cieszy się tak dużym powodzeniem wśród miłośników jazdy na czterech kołach. Przede wszystkim, quadowcy doceniają niezawodność i moc układów napędowych, a także specjalne zawieszenie, w które wyposażony jest każdy mini quad spalinowy tej firmy. Jednocześnie, siłą kładów Kayo jest ich estetyka oraz precyzja wykonania poszczególnych elementów, które odznaczają się wysoką trwałością, nawet pomimo intensywnego użytkowania. Kolejnymi argumentami, które każą zwrócić uwagę na pojazdy tej firmy osobom chcącym znaleźć odpowiedni quad 150 lub 200, jest łatwy dostęp do części i podzespołów, a także niskie koszty eksploatacji maszyny.

Jednoosobowe i dwuosobowe mini quady dla dzieci

Z myślą o najmłodszych miłośnikach jazdy terenowej polecamy wybór pojazdu wyposażonego w automatyczną lub półautomatyczną skrzynię biegów. Tego rodzaju mini quad dużo łatwiej się prowadzi, co w przypadku początkujących jeźdźców ma istotne znaczenie. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

 • quad 70 cc
 • quad 110 cc – w pełni automatyczna skrzynia biegów, moc napędu: 9,5 KM,
 • quad 150 cc – z silnikiem o mocy 12,5 KM i skrzynią półautomatyczną,
 • quad 180 cc – napędzany jednostką benzynową o mocy 14 KM,

Starszym i bardziej doświadczonym rajderom polecamy z kolei modele takie jak Kayo AU200 – quad 200 cc, współpracujący z automatyczną przekładnią i 18-konnym silnikiem czy Kayo A300 z 5-biegową manualną skrzynią biegów oraz silnikiem o mocy 32 KM.

Mini quad spalinowy – doskonały pomysł na prezent

Jeśli Twoja pociecha interesuje się motoryzacją, a jazda po górkach, leśnych szosach lub wymagających trasach to jej wielka pasja, zakup quada z okazji urodzin, dnia dziecka czy pierwszej komunii będzie doskonałym pomysłem. Tym bardziej że przystępne ceny pojazdów ATV dostępnych w naszym sklepie internetowym pozwalają znaleźć model dopasowany do każdego budżetu. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo malucha – każdy mini quad 150, 200 lub większy został skonstruowany tak, by zapewnić Twojemu dziecku maksimum frajdy i minimum ryzyka.

Jak wybrać odpowiedni quad dla dziecka?

Wybierając pojazd dla swojego malucha należy mieć na uwadze, że mini quad to pojazd zaprojektowany i zbudowany specjalnie z myślą o najmłodszych. Oznacza to, że elementy konstrukcyjne takie jak siedzenie, kierownica, koła i amortyzatory, a także rama pojazdu zostały odpowiednio wyprofilowane, a ich rozmiary umożliwiają bezpieczne i komfortowe prowadzenie maszyny. Mimo to, dziecko nie powinno poruszać się quadem bez obecności opiekuna. Bardzo ważne, by pojazd rozwijał moc odpowiednią do opanowania przez dziecko.

Mini quady dla dzieci mają instalowane automatyczne ograniczniki prędkości, które nie pozwalają na zbyt szybkie poruszanie się młodym jeźdźcom. Ponadto, wszystkie dostępne w tej kategorii pojazdy ATV wyposażone są w elektryczny rozrusznik, dzięki któremu młody adept może uruchomić quada samodzielnie.

Który quad wybrać?

Z doświadczenia wiemy, że najwięcej trudności naszym klientom sprawia dopasowanie mocy oraz konkretnego modelu quada do wieku, umiejętności i ogólnego poziomu rozwoju dziecka. Należy pamiętać, że mini quad spalinowy przeznaczony dla dzieci w wieku 3-5 lat nie będzie odpowiedni dla 10-letniego miłośników offroadu i odwrotnie. Dlatego, jeśli nie wiesz, czy dla Twojego malucha lepszym wyborem będzie quad 150, 110 czy 200 cc, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy wybór pojazdu o odpowiedniej mocy, wyposażeniu oraz wielkości.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry