Dirt Bike

Dirt bikes – dla pasjonatów i profesjonalistów

Jeśli marzysz o adrenalinie rosnącej wraz z każdym pokonanym pagórkiem i wyjątkowych wspomnieniach, związanych z jazdą terenową, w naszym sklepie znajdziesz dirt bikes, które będą doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby. To maszyny pełne niezwykłej mocy, zachwycają swoją dynamiką, gwarantują niezawodność i komfortowe użytkowanie.

Czytaj więcej

Nasza oferta obejmuje m.in. cross dirt bike 250 cc, przeznaczony doświadczonym riderom, którzy poszukują motocykli do rywalizacji w różnego rodzaju zawodach oraz bicia kolejnych osobistych rekordów. W sklepie znajdziesz również nieco słabsze modele enduro, idealnie sprawdzające się w przypadku amatorskich wypadów na dwóch kółkach. Dzięki szerokiemu asortymentowi najlepszych marek bez trudu możesz wybrać dirt bike idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji.

Niezawodne dirt bikes – maksymalna moc i bezpieczeństwo

Oferta naszego sklepu obejmuje crossy oraz enduro z jednocylindrowymi, czterosuwowymi silnikami, które chłodzone są powietrzem lub cieczą. To jednostki, charakteryzujące się dużą mocą i niezawodnością. Są łatwe w obsłudze oraz konserwacji. Dynamizm dirt bike 250 cc docenią nawet najbardziej doświadczeni kierowcy.

Na uwagę zasługuje również wysokiej klasy zawieszenie, wykorzystujące m.in. system upside down, który znakomicie tłumi wszelkiego rodzaju drgania. W niektórych modelach zawieszenie można regulować, dopasowując jego sztywność do swoich potrzeb.

Z wykorzystaniem naszych dirt bikes z łatwością pokonasz wszelkiego rodzaju pagórki, wzniesienia i inne przeszkody terenowe. Duża moc silników w połączeniu z niską wagą maszyn pozwala na czerpanie maksymalnej radości z jazdy. O bezpieczeństwo kierowcy dbają niezawodne hamulce tarczowe lub hydrauliczne z podwójną pompą tłokową. Siedziska są powleczone antypoślizgowym materiałem. Wszystko to oparte na solidnych, a przy tym niezwykle lekkich ramach. Oferowane modele dirt bikes doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Niektóre egzemplarze mają przedni reflektor, umożliwiający jazdę po zmroku.

Motor enduro dla dzieci – radość z jazdy od najmłodszych lat

Jazda na dirt bike’u to świetna aktywność dla osób w każdym wieku – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jest to nie tylko doskonała zabawa, ale także znakomite ćwiczenie wielu mięśni, koordynacji czy balansu, skuteczny środek odstresowujący oraz wspaniały sposób na spędzenie czasu z rodziną. Posiadanie motocykla enduro w wersji dla dzieci i konieczność jego regularnego konserwowania uczy również odpowiedzialności. Umiejętności mechaniczne, które maluch nabędzie podczas użytkowania dirt bike’u, mogą zaprocentować w przyszłości, m.in. w przypadku awarii samochodu.

W ofercie naszego sklepu znajduje się niejeden cross enduro 50 cm3 w wersji dla najmłodszych fanów terenowej jazdy na dwóch kółkach. To modele idealne zarówno na początek przygody z motosportem, jak i kontynuowanie tej wyjątkowej pasji. W tych niewielkich maszynach drzemie duża moc, którą jednak bez problemu okiełzna każdy maluch. Wybierając motor enduro dla dzieci, zyskujesz możliwość spędzania czasu z pociechami w niezwykle emocjonujący sposób, który zagwarantuje wiele pozytywnych wspomnień.

Cross enduro 50 – motocykle dopasowane do potrzeb i możliwości dzieci

Motocykle dla najmłodszych różnią się od maszyn dla dorosłych kierowców pod kilkoma względami. Przede wszystkim są wyraźnie mniejsze i dużo lżejsze – by maluch mógł bez problemu przemieszczać dirt bike, wsiadać na niego oraz podnosić w razie upadku. Różnią się także zapłonem i skrzynią biegów. W modelach dla dzieci stosuje się zazwyczaj zapłon elektryczny oraz automatyczną skrzynię biegów, by dziecko nie musiało zwracać uwagi na odpowiednią pracę sprzęgłem. Moc silnika to jedna z ostatnich cech wyraźnie odróżniających motor enduro dla najmłodszych od sprzętu dla dorosłych. Pojemność 50 cm3 w zupełności wystarczy do rozpoczęcia swojej przygody z podróżami po wymagającym terenie.

Dirt bikes dla dzieci, które są dostępne w naszej ofercie, charakteryzują się również maksymalnym poziomem bezpieczeństwa i niezawodnością. Jeśli szukasz maszyny idealnej dla swojej pociechy, z przyjemnością pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

Aktywne filtry