Rowerek elektryczny dla dzieci - biegowy

Bezpieczne rowery elektryczne dla dzieci

Chcesz, aby Twoja pociecha rozpoczęła przygodę z dwoma kółkami, ale nie masz zamiaru wsadzać jej od razu na pitbike’a? Wybierz bezpieczne, małe rowery biegowe elektryczne. To najlepszy sprzęt dla najmłodszych i nieco starszych dzieci. W ofercie sklepu PitBike.pl znajdziesz nowoczesne, wysokiej jakości rowerki od polecanego polskiego producenta Polovolt. Proponujemy modele dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Wśród dostępnych maszyn znajdziesz rowerek biegowy dla 3-latka, który zapewni bezpieczną i komfortową jazdę maluchowi aż do ukończenia przez niego około 5. roku życia. Po tym czasie zaopatrz go w inny model – rowerek biegowy napędzany elektrycznie polecany dla malców, które ukończyły 5 lat.

Czytaj więcej

Rowerek elektryczny dla dzieci to gwarancja świetnej zabawy. Aby móc w pełni się nią cieszyć, maszyna musi być bezpieczna. Dzięki solidnym hamulcom i innym praktycznym funkcjom rowerek pozwala na w pełni bezpieczne użytkowanie. Tylny hamulec tarczowy umożliwia błyskawiczne zahamowanie i zatrzymanie pojazdu. Wyłącznik bezpieczeństwa hamulca odcina zasilanie, kiedy hamulec jest zaciągnięty. To niezbędne, gdy dzieci uczą się jeździć. Kable w rowerku są prowadzone wewnątrz ramy, co również zwiększa bezpieczeństwo. Zmniejsza bowiem ryzyko zaczepienia się kabli o nogi albo przeszkody. Rama jest uszczelniona, co zapobiega uszkodzeniom okablowania przez wodę bądź pyły.


Rowerek elektryczny biegowy z praktycznymi funkcjami

Każdy dostępny rower elektryczny dla dzieci został wykonany z niezwykłą precyzją z wysokogatunkowych materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. To wpływa na funkcjonalność i wytrzymałość, a tym samym długotrwałą żywotność sprzętu. W zależności od modelu rowerek elektryczny dla dzieci ma moc znamionową wynoszącą od 100 do 120 W. Maszyny zostały wyposażone w bezszczotkowe silniki elektryczne pozwalające na długi czas działania. Zapewniają odpowiednią moc niezbędną do uzyskania i utrzymania konkretnego przyspieszenia i zachowania prędkości podczas jazdy.

Rowerek elektryczny dla dzieci ma blokadę mocy, którą można przełączać wraz ze wzrostem umiejętności pociechy. Tryb 0 bez zasilania spełnia funkcję klasycznego rowerka biegowego. Jest przeznaczony dla najmłodszych dzieci. Tryb Eco umożliwia uzyskanie maksymalnej prędkości wynoszącej 10-12 km/h, w zależności od modelu. Rower elektryczny dla dzieci powyżej 5 lat ma dodatkowo tryb Boost, dzięki któremu maszyna osiąga prędkość wynoszącą 20 km/h.

Rower elektryczny dla dzieci ma też wbudowaną baterię litową o dużej pojemności, która pozwala na jazdę motorkiem od 45 do 90 minut, w zależności od bieżącej prędkości i wagi użytkownika. To umożliwi Twojemu smykowi świetną zabawę przez długi czas, nieprzerywaną koniecznością naładowania akumulatora. Gdy bateria się wyczerpie, możesz ją wyjąć i naładować bez potrzeby wsiadania na rower. Pełne ładowanie trwa około 5-6 godzin.

Kilkunastocalowe koła pompowane mają odpowiedni bieżnik, dzięki czemu umożliwiają jazdę w każdym terenie. Solidna rama i inne elementy wykonane ze stali gwarantują wytrzymałość i bezpieczeństwo jazdy. Jednocześnie są lekkie, co wpływa na wygodę korzystania z maszyny. Rowerek biegowy wyposażono też w komfortowe siedzisko z opcją regulacji, które pozwala na długotrwałe użytkowanie wraz ze wzrostem pociechy. Nie musisz zatem kupować nowej maszyny, gdy Twoje dziecko nieco urośnie – wystarczy, że wyregulujesz siedzisko, aby zapewnić mu bezpieczną i komfortową podróż.


Rowerek biegowy – od jakiego wieku?

Chcesz sprawić swojemu smykowi rowerek biegowy? Od jakiego wieku dziecka zakup będzie odpowiedni? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, wszystko zależy bowiem od możliwości i stopnia rozwoju Twojego szkraba. Ze względu na specyfikację urządzeń konieczne jest, aby malec nie miał żadnych problemów z samodzielnym poruszaniem się. Musi też umieć utrzymać równowagę. Zaleca się zatem, aby pierwszy rowerek biegowy elektryczny podarować malcowi około 3. roku życia. W tym wieku dziecko nie ma bowiem trudności z poruszaniem się i utrzymywaniem równowagi.

Aktywne filtry