Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiarówka

Rozmiarówka

Dla kogo

Dla kogo

Rozmiar

Rozmiar

Bluzy cross

Jaka bluza crossowa będzie odpowiednia?

Jeżeli jesteś miłośnikiem rowerowej lub motocyklowej jazdy na trudnym terenie, poza miejskimi drogami, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest skompletowanie odpowiedniego stroju. Odzież do jazdy crossowej powinna zapewniać jak największą swobodę ruchów, jednocześnie chroniąc przed warunkami atmosferycznymi oraz ewentualnymi urazami. Do podstawowego wyposażenia należą bluzy na crossa. Czym kierować się podczas wyboru tego rodzaju odzieży? Przede wszystkim bluza off road powinna być dobrze dobrana, co oznacza, że nie może być za ciasna, ale też nie powinna być przesadnie luźna. Najważniejsze, żeby nie krępowała ruchów i zapewniała dobrą wentylację. Poczucie komfortu zagwarantują specjalne wywietrzniki z siatki oraz materiał odprowadzający wilgoć z ciała.

Czytaj więcej

Najlepiej, aby bluza szybko wysychała, a nawet w ogóle nie wchłaniała wody. Dzięki temu nie będzie nasiąkać potem lub deszczem, a także skróci się czas potrzebny na pranie i suszenie. Bluza crossowa musi ponadto posiadać ściągacze przy nadgarstkach, dzięki czemu rękawy nie będą się podwijać w trakcie jazdy. Jeżeli masz możliwość odwiedzenia naszego stacjonarnego sklepu, przed zakupem koniecznie przymierz bluzę i przyjmij pozycję zbliżoną do tej, jaką preferujesz na motocyklu lub rowerze. Dzięki temu upewnisz się, że rękawy mają odpowiednią długość, a swoboda ruchów nie jest ograniczona. W przypadku zakupu online dokładnie sprawdź wymiary produktu.

Bluzy na crossa: szeroki wybór

Odzież i wyposażenie rowerzysty ma na celu przede wszystkim zapewnienie mu maksymalnego komfortu oraz poziomu bezpieczeństwa. Tego typu ubrania mogą być także sposobem na podkreślenie swojego indywidualnego stylu. Aby to umożliwić, postanowiliśmy zadbać, aby w naszej ofercie znalazły się bluzy off road we wszystkich możliwych kolorach, a także w wielu interesujących połączeniach. Wśród wzorów zdecydowanie dominują sportowe, dzięki którym podczas swojej rowerowej wyprawy po bezdrożach będziesz wyglądać jak prawdziwy profesjonalista. Szeroki wybór produktów w tej kategorii naszego sklepu nie ogranicza się wyłącznie do kolorystyki. Asortyment obejmuje zarówno bluzy przeznaczone dla mężczyzn, jak i specjalne kroje dla kobiet. Jeśli natomiast tym, czego szukasz, jest bluza na crossa dla dziecka, to również nie będziesz rozczarowany.

Bluzy crossowe – wyłącznie markowe produkty

Oferujemy ubrania firm, które specjalizują się w produkcji odzieży dla miłośników jazdy off road. Należy do nich amerykańska marka Fox, która może poszczycić się wieloletnią tradycją w tworzeniu ubrań i akcesoriów dla osób lubiących jazdę w bardziej wymagających warunkach. Cenione na całym świecie bluzy na crossa marki Fox charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, wygodą użytkowania, a także niebanalnym designem, zgodnym z aktualnymi trendami w świecie sportu. Porównywalną popularnością cieszą się produkty innej amerykańskiej marki, którą można w zasadzie uznać za prekursora odzieży offroadowej. Historia firmy Thor – nazwa kojarząca się z nordycką mitologią jest jednocześnie skrótem od Torsten Hallman Original Racewear – zaczęła się w 1966 toku, właśnie z inicjatywy Hallmana. To najdłużej działający producent w tej branży, zachowujący jednak otwartość na wszelkie innowacje. Każda bluza crossowa Thor to gwarancja naprawdę wysokiej jakości, trwałości, komfortu oraz niepowtarzalnego designu, który sam wyznacza trendy.

Jednak nie tylko Amerykanie przodują w produkcji takiej odzieży, jak bluza off road. Doskonałym przykładem jest polska marka Infamous Team, powszechnie znana też jako INFMS. To najbardziej bezkompromisowy producent ubrań do jazdy crossowej, którego wyróżnia rozpoznawalny, a przy tym nierzadko odważny design. Nie przykrywa to jednak innych walorów, do których zalicza się przecież także bardzo dobrą jakość produktów. Jeżeli chcesz zapewnić sobie najwyższy komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy, musisz zadbać o odpowiednie wyposażenie. Markowa bluza crossowa to gwarancja, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

Aktywne filtry