Laptimery

Laptimery motocyklowe

W bogatej ofercie sklepu internetowego Pitbike.pl czekają na Ciebie nie tylko markowe motocykle i dedykowana odzież, ale także szeroki wybór markowych akcesoriów i komponentów, z którymi zwiększysz funkcjonalność swojego pojazdu. Jednym z przykładów urządzeń cieszących się ogromną popularnością jest laptimer motocyklowy, pozwalający m.in. precyzyjnie mierzyć czas okrążeń wykonywanych na torze wyścigowym. W naszym sklepie znajdziesz markowe urządzenia, wykorzystywane przez profesjonalistów w atrakcyjnych cenach, z szybką i bezpieczną dostawą.

» Czytaj więcej

Czym jest laptimer i komu się przyda?

Profesjonalne urządzenie pomiarowe, takie jak dostępny w naszej ofercie QSTARZ LAPTIMER LT-Q6000S to sprzęt stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy chcą monitorować swoje postępy i otrzymywać precyzyjne informacje o prędkości oraz czasie pokonywanych na torze okrążeń. Motocyklowe laptimery to niewielkie urządzenia, które wykorzystują szereg nowoczesnych, zaawansowanych technologii, takich jak GPS, służący do dokładnego lokalizowania pojazdu oraz wyznaczania czasów.

Dobrej jakości laptimer motocyklowy to sprzęt, który monitoruje i wyświetla czasy przejazdów z dokładnością do 0,01 sekundy. Jednocześnie jego konstrukcja, w szczególności moduł lokalizacyjny, umożliwia wykorzystanie urządzenia na dowolnej trasie, takiej jak:

  • tor wyścigowy,
  • wyścig górski,
  • przejazd z punktu A do punktu B,
  • odcinek specjalny.

Jeśli Twoim priorytetem jest podnoszenie umiejętności wyścigowych, dobry laptimer nie tylko Ci w tym pomoże, ale także pozwoli lepiej zrozumieć, z czego wynikają konkretne osiągi Twojej maszyny.

 

Jakie funkcje powinien mieć dobry laptimer motocyklowy?

Choć na rynku możesz znaleźć szeroki wybór urządzeń pomiarowych, oferujących bardzo wiele różnych funkcjonalności, nie wszystkie mogą okazać się niezbędne w Twoim przypadku. Warto jednak wybrać laptimer, który będzie oferował niezbędne funkcje, takie jak m.in.:

  • lokalizowanie pojazdu,
  • pomiar i prezentowanie wyników w czasie rzeczywistym,
  • wyświetlanie bieżącej prędkości oraz biegów,
  • tworzenie i zapamiętywanie nowych tras w urządzeniu,
  • czytelny wyświetlacz i odpowiednio duża ilość wbudowanej pamięci,

Oprócz tego, najbardziej zaawansowane urządzenia, takie jak dostępny w naszym sklepie QSTARZ LAPTIMER, mają także funkcje prognozowania czasu na mecie, monitorowania przeciążeń G, czy automatycznego wyszukiwania toru.

Na co jeszcze zwracać uwagę przy wyborze? Dobrej klasy laptimer

Oprócz powyższych parametrów istnieje jeszcze kilka istotnych właściwości laptimetrów motocyklowych, na których warto skupić się przy zakupie urządzenia. Wybierając laptimer QSTARZ lub model innej topowej firmy, zwróć uwagę na sposób mocowania urządzenia, pojemność baterii oraz sposób jej ładowania. Upewnij się również, że w zestawie znajdują się aktualne sterowniki, akumulator czy kabel USB dopasowany do wejścia w obudowie. W internetowym sklepie Pitbike.pl znajdziesz wyłącznie markowe laptimery motocyklowe, z kompletnym pakietem akcesoriów w atrakcyjnych cenach. Sprawdź pełną ofertę już dziś i wybierz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb!

Aktywne filtry