Filtruj według

Marka

Marka

Zastosowanie

Zastosowanie

Plastiki

Motocykle takie jak enduro, cross czy mini cross są w stanie poradzić sobie z nawet najtrudniejszym terenem. Niestety w tak ciężkich warunkach bardzo łatwo uszkodzić można plastikowe elementy w postaci błotników, owiewek, osłon i pól numerycznych. Pomimo tego, iż wiele osób postrzega części tego typu jedynie w kategorii estetyki, to w praktyce trzeba pamiętać tu także o ich funkcjonalności. Elementy takie jak błotniki crossowe czy plastiki mini cross zabezpieczają zarówno sam motocykl, jak i kierującego motocyklistę przed błotem, kurzem i pyłem. Z tego też powodu uszkodzone w trakcie użytkowania osłony zdecydowanie warto jak najszybciej wymienić na nowe. Wszystkie dostępne w kategorii plastiki do crossa produkty zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem najwyższej jakości. W ofercie Pitbike znaleźć można rozwiązania renomowanych marek i producentów (np. MRF, YCF, Kayo), które pasować będą do motocykli takich jak:

 • KAYO T4
 • MRF 80, 80 Runner, 120, 140 HQ, 140 RC, 140 RC-Z, 140 RC Big, 140 SM,
 • YCF 50a, 50e, BIGY 125, BIGY 150, BIGY Factory 150 i BIGY Factory 190,
 • YCF Factory: SM 190, SP1, SP2, SP3 150, SP3 190,
 • YCF Lite: 88, 125, 150,
 • YCF Pilot: 125, 150,
 • YCF SM: 125s, 140 SM, 150
 • YCF Start: 88s, 88se, 125, 125s i 125se.
Czytaj więcej

Dlaczego warto zainwestować błotniki crossowe francuskiej marki YCF?

Znana na całym świecie marka YCF specjalizuje się przede wszystkim w produkcji minimotocykli. Rozwiązania YCF cenione są zarówno wśród amatorów offroadowych i asfaltowych torów, jak i też biorących udział w zawodach profesjonalistów. W przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań dostępnych na rynku wszystkie produkty YCF projektowane są i opracowywane we własnej fabryce. Warto zwrócić uwagę, iż YCF pochwalić się może także nowoczesnym działem badań i rozwoju (R&D). Dzięki działaniom zatrudnionych tam specjalistów oferta YCF jest nieustannie rozwijana i udoskonalana. Z tego właśnie powodu najbardziej opłaca się kupić oryginalne błotniki do crossa i plastiki do mini crossa. Produkowane przez YCF komponenty wykonane są z elastycznego tworzywa sztucznego wysokiej jakości, które w razie chęci można łatwo dodatkowo okleić. Odporny na złamania i uszkodzenia materiał wyróżnia się na tle konkurencji również pod kątem idealnego spasowanego kształtu.

Czy plastiki i błotniki crossowe dostępne są w formie zestawów?

W ofercie Pitbike znaleźć można zarówno zestawy dedykowane poszczególnym modelom motocykli, jak i też pojedyncze elementy takie jak:

 • osłony do lag, amortyzatorów i zbiornika paliwa,
 • błotniki do crossa na przód i tył,
 • uchwyty do osłon, gąbki ochronne i usztywnienia błotników,
 • lewa i prawa osłona na tył i przód,
 • pole numerowe.

Jak dobrać odpowiednie plastiki do crossa 125?

W trakcie poszukiwania elementów takich jak plastiki do crossa 125, zdecydowanie warto skorzystać z dostępnych na naszej stronie filtrów, ponieważ to właśnie dzięki nim szybko wygenerować można listę kompatybilnych produktów. W przypadku jakichkolwiek trudności ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi doświadczonymi konsultantami. Dzięki bezpłatnemu wsparciu naszych doradców łatwo uniknąć można pomyłek w zakresie kompatybilności plastików z poszczególnymi modelami crossów i mini crossów. Wszelkiego rodzaju zapytania wysyłać można do nas także przy pomocy poczty e-mail lub dedykowanego formularza kontaktowego. Warto wspomnieć też, iż na bezpłatną konsultację o indywidualnie wskazanej porze umówić się można przy pomocy widgetu, który na naszej stronie wywoływany jest po przyciśnięciu okrągłej błękitnej ikony w prawym dolnym rogu ekranu.

Gdzie kupić plastiki do crossa?

Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty wysyłamy odpłatnie do paczkomatów Inpost (14 zł) lub pod wskazany w zamówieniu adres za pośrednictwem przesyłki kurierskiej DPD (14 zł). W obydwu wariantach możliwa jest także opcja wysyłki za pobraniem (16 zł). Przewidywany czas dostawy zamyka się najczęściej w przedziale od 24 do 48 godzin. Zachęcamy też do skorzystania z bezpłatnej opcji, jaką jest odbiór osobisty w naszym stacjonarnym sklepie, który znajduje się w położonym w pobliżu Torunia Grębocinie (ul. Spółdzielcza 8).

Czy plastiki do mini crossa MRF da się szybko samodzielnie zamontować?

Z perspektywy samodzielnej naprawy plastiki mini cross MRF są jednym z łatwiejszych do wymieniania elementów. W procesie tym potrzebne są jedynie elementarne narzędzia i oryginalne mocowania (np. śruby, uchwyty itp.). W przypadku jakichkolwiek problemów z montażem zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami, którzy pracują także w sobotę (od 10:00 do 13:00).

Aktywne filtry