Filtruj według

Marka

Marka

Zastosowanie

Zastosowanie

Części Dirt Bike

Motocykle do jazdy terenowej pracują w ciężkich warunkach. Nic więc dziwnego, że po pewnym czasie wymagają wymiany pewnych komponentów na nowe. Części do Crossa w naszej ofercie pozwolą uzupełnić braki, a także zapewnić sobie bezpieczną i komfortową jazdę przez jak najdłuższy czas. Jest to możliwe dzięki dostarczaniu produktów nowoczesnych marek.

Czytaj więcej

Jakie części do Crossa znajdują się w naszym asortymencie?

Posiadamy wszystko, co jest potrzebne motorom wyczynowym. Dotyczy to nie tylko modeli profesjonalnych, lecz również przeznaczonych dla dzieci. Dzięki temu nasi klienci mogą zaopatrzyć się w jednym miejscu we wszystko, czego wymagają ich pojazdy. Wśród części Dirt Bike znajdują się:

  • akcesoria do silnika (filtry, zawory wydechowe, wkłady airbox);
  • jednostki napędowe (Enduro i inne);
  • nadwozia i ich osprzęt (linki gazu, dźwignie sprzęgła, sprężyny, podnóżka, osłony);
  • koła, opony oraz felgi;
  • układy napędowe z dodatkami (łańcuchy, śruby montażowe, ślizgi, zębatki);
  • zawieszenie i jego elementy (amortyzatory, kiwaki, wahacze, łożyska);
  • układy hamulcowe (adaptery, zaciski, tarcze);
  • układy wydechowe (zwłaszcza uszczelki);
  • układy paliwowe (zbiorniki, korki, filtry);
  • układy elektryczne (świecie, moduły, przekaźniki).

To doskonale pokazuje stopień zaawansowania jednośladów. Na szczęście dostęp do wysokiej jakości produktów nie stanowi żadnego problemu, ponieważ nasz sklep prowadzi wysyłkową sprzedaż części do Crossa. Czas realizacji zamówienia znajdującego się na stanie wynosi najwyżej 24 godziny. W efekcie można cieszyć się nowymi dźwigniami, zbiornikami czy amortyzatorami niedługo po ich opłaceniu.


Części Dirt Bike od popularnych producentów

Dostarczamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które powstały przy użyciu zaawansowanych technologii. Dlatego na ofertę składają się komponenty wyprodukowane przez uznanych na świecie producentów. Nie skupiamy się na jednej marce. Trafiają do nas części Dirt Bike od każdego, kto spełnia najwyższe standardy. W ten sposób gwarantujemy, że zakup będzie udany.

Produkty wyróżniają się przede wszystkim niezawodnością. To podstawowy czynnik, na który zwracają uwagę użytkownicy Dirt Bike Cross. Akcesoria są odporne na urazy mechaniczne (w tym pęknięcia, zarysowania i złamania), a nawet wiele czynników zewnętrznych (działanie silnej chemii, zapylenie, wilgoć itp.). Są więc przygotowane do intensywnej eksploatacji w niesprzyjającym środowisku. Mowa zarówno o elementach Dirt Bike, jak i Enduro.

Ponadto prezentowane towary wyróżniają się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Przystępny koszt zakupu pozwala tanio wyposażyć się w wytrzymałe i niezwykle przydatne dla motocykli akcesoria.


Kiedy zamówić nowe części Dirt Bike Cross

Nie ma jednej, uniwersalnej zasady dotyczącej wymiany starych komponentów. Wszystko zależy od wielu czynników, wśród których należy wymienić styl jazdy, obciążenie, liczbę przejechanych kilometrów czy pokonywanie trudnych tras. Niektóre Crossy będą zużywać się wolniej od pozostałych. Inne zaś – zauważalnie szybciej.

Oczywistym sygnałem potrzeby zakupienia nowych elementów są wypadki, które powodują pokaźne zniszczenia. Szarpnięcia przy zmianie biegów lub zerwanie łańcucha sugerują, że Dirt Bike Cross potrzebuje wymiany części.

Zawsze można poradzić się w tej sprawie fachowców z naszego sklepu. Ustalą oni, czy dany produkt faktycznie nadaje się do wymiany, a także zaproponują wybór najlepszej dostępnej w asortymencie części do Crossa. Wystarczy wskazać na problem, z jakim kierowca boryka się podczas jazdy, aby otrzymać kompetentną poradę.


Dostosowane części do Enduro dla dzieci

Nie mogło zabraknąć w naszej ofercie elementów dostosowanych do maszyn przeznaczonych dla najmłodszych kierowców. Różnią się one nie tylko wymiarami, ale też pewnymi parametrami. Dla przykładu skrzynia biegów jest zawsze automatyczna, dzięki czemu jednoślad dla dzieci jest dużo łatwiejszy w obsłudze. Oprócz tego silniki mają ograniczoną pojemność.

Jedynym, co łączy ze sobą modele profesjonalne z dziecięcymi, jest wysoka jakość wykonania. Gwarantuje ona wysoki poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Pod tym względem producenci nie idą na żadne kompromisy. Części do Enduro dla dzieci spełniają wszelkie wymagania opisane w obowiązujących na całym świecie normach.

Warto pamiętać, że o pojazdy skonstruowane z myślą o młodych należy dbać w dokładnie taki sam sposób, jak o każde inne. Wobec tego wymiana niesprawnych bądź niewzbudzających zaufania komponentów Enduro powinna odbyć się możliwie najszybciej. To kwestia ochrony przed zagrożeniami w trakcie jazdy. Wydolne części do Enduro dla dzieci pozwalają cieszyć się sportem bez zbędnego stresu. Na dodatek mają one wpływ na wydajność całej maszyny, co przekłada się na osiąganie znakomitych wyników, a nawet pobijanie kolejnych rekordów.

Więcej informacji na ten temat udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego, do którego serdecznie zapraszamy. Enduro dla dzieci i pozostałe rodzaje jednośladów mogą otrzymać dzięki naszemu sklepowi profesjonalne, trwałe i niezawodne elementy zamienne.

Aktywne filtry