Filtruj według

Marka

Marka

Części Quad

Jakościowe części do quadów Kayo, w tym części silnikowe, koła i opony, elementy układu napędowego, elektrycznego i nadwozia, można kupić w naszym internetowym sklepie. Części do quadów są niedrogie i dostępne od ręki.

Czytaj więcej

Części do quadów Kayo

Quady Kayo nie bez powodu są popularne – to niedrogie, jakościowe i dopracowane quady dla dzieciaków, nastolatków i dorosłych. Zaczynając od niewielkiego modelu Kayo AY70, po homologowanego jako ciągnik rolniczy modelu Kayo AU200. Quady Kayo słyną z bezawaryjności, a części do quadów Kayo są dostępne i niedrogie.

To, co może wymagać wymiany, to części eksploatacyjne:

  1. Zębatki i łańcuch.
  2. Koła i opony.
  3. Świece.
  4. Filtry powietrza.

Do tego dochodzą drobne elementy nadwozia, które mogą ulec uszkodzeniu podczas niewielkich wywrotek. Dzięki temu, że importer dba o dostępność i niskie ceny, nawet takie podzespoły jak całe czasze, całe ramy, wszystkie osłony, bagażniki, siedzenia, kroki wlewu paliwa i wiele więcej, dostępne są praktycznie od ręki u autoryzowanych partnerów Kayo.


Części do quada 125 ccm

Zasada jest dość prosta: nim mniejsza pojemności i mniej skomplikowana konstrukcja, tym niższe koszty utrzymania quada. Lekkie i dynamiczne quady 125 ccm posiadają czterosuwowe jednostki napędowe, które nie wymagają skomplikowanego serwisowania.

Warto pamiętać o regularnym czyszczeniu filtra powietrza i ewentualne wymianie. Quady o małych pojemnościach najczęściej posiadają napęd tylko na tylną oś. Od czasu do czasu należy sprawdzić naciąg łańcucha i stan zębatek. Kompletny układ przeniesienia napędu to niewielki wydatek, ale mimo to regularnym serwisowaniem można odłożyć go w czasie.

Innym eksploatacyjnym elementem są opony. Te w quadzie 110 ccm czy quadzie 125 powinny wystarczyć na dość długo. Jeśli przyjdzie potrzeba ich wymiany, opony w różnych rozmiarach także dostępne są od ręki.


Masz quada? Pamiętaj o odzieży ochronnej

Osoby posiadające quada powinny zainwestować w dobrej jakości odzież ochronną. Nie można zapominać przede wszystkim o:

  1. Kask na quada. Tutaj sprawdzi się kask offroadowym, ze szczęką i daszkiem. Ewentualnie, osoby jeżdżące w lekkim terenie, mogą jeździć także w kasku typu jet.
  2. Buty na quada. Wysokich, chroniących podbicie stopy i kostkę przed uderzeniami i skręceniem.

W przypadku dzieciaków jeżdżących na quadach trzeba koniecznie zainwestować w kask o odpowiednim rozmiarze i homologacji. Kaski motocyklowe posiadają obecnie homologację ECE 22.05 lub nowszą ECE 22.06. Wszystkie na quada powinny posiadać taką samą homologację.


Sklep z częściami do quadów – gdzie kupić?

Najlepiej online! W sklepie Pitbike.pl znajdziesz pełną ofertę części zamiennych do quadów Kayo w najlepszych cenach i z szybką dostawą pod dom. Jeśli część nie będzie potrzebna lub nie będzie pasować, zawsze możesz ją zwrócić.

Sprawdź ofertę części do quadów na Pitbike.pl!

Aktywne filtry