Filtruj według

Marka

Marka

Szybki do gogli

Akcesoryjne szybki to świetny pomysł na odnowienie swoich gogli. Posiadamy w ofercie zarówno zwykłe przeźroczyste szybki jak i różnokolorowe o różnym wykończeniu (smoke, snow, chrome, mirror) najlepszych producentów Scott, 100%, Moose Racing, Thor. Dzięki szybom lustrzanym można uzyskać imponujący efekt, który zachwyci niejednego Rider'a. Wymiana samej szybki potrafi w znaczący sposób odswieżyć wysłużone już gogle.

» Czytaj więcej

Szybka do gogli – najważniejszy element ochrony oczu motocyklisty

Korzystanie z motocykla w terenie czy też jazda odbywająca się w ramach toru motocrossowego wiąże się ze szczególną specyfiką. Podczas takich wyzwań motocyklista dość silnie narażony jest na wywrotki oraz zderzenia z różnymi przeszkodami. Z uwagi na ten fakt, kaski przeznaczone do tego rodzaju aktywności odznaczają się nietypową konstrukcją, pozbawioną co do zasady szyby przesłaniającej oczy użytkownika i domykającej ich bryłę.

Standardowym uzupełnieniem ochrony są zatem w tym przypadku właśnie specjalistyczne gogle cross lustrzane czy też typu chrome, smoke lub snow. Przedmioty te składają się z różnych elementów, w tym m.in. ramy umożliwiającej osadzenie ich na twarzy, miękkiej i wytrzymałej gąbki wyściełającej je od środka, a także otworów wentylacyjnych zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza. Podstawą są tutaj jednak w każdym przypadku szybki do gogli – 100 % ochrony okolic oczu przed urazami czy rozmaitym zanieczyszczeniem zapewniają właśnie one. Reszta wspomnianych wcześniej elementów ma za zadanie wyłącznie utrzymać szybkę w odpowiedniej pozycji, w sposób komfortowy dla użytkownika.

Profesjonalna szybka do gogli z oferty PitBike.pl

W związki z poruszonymi powyżej kwestiami w ramach niniejszej podstrony oddajemy do Twojej dyspozycji produkty wysokiej jakości, zapewniające duży poziom bezpieczeństwa, odporne na zarysowania, wygodne, wytrzymałe, a przy tym także lekkie. Jeśli chodzi o konkretnych producentów, z którymi współpracujemy, są to firmy z wieloletnim doświadczeniem i renomą. Jak nadmieniliśmy już wcześniej, w zależności od Twoich preferencji, możemy zaproponować Ci m.in. szybki do gogli Scott, 100%, Thor czy Moose Racing. Oprócz tego w naszej ofercie odnajdziesz też wyroby sygnowane logo firmy Leatt albo cechujące się optymalnym stosunkiem ceny do jakości szybki do gogli FOX.

Asortyment sklepu PitBike.pl – szybki do gogli 100 % bezpieczeństwa i komfortu

Kompletując przedstawioną powyżej ofertę, dokładaliśmy dużych starań, aby obejmowała ona wyłącznie produkty spełniające najbardziej restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa, a przy tym odznaczające się maksymalną wygodą użytkowania. W efekcie takiego podejścia szybki do gogli Scott czy dowolnych pozostałych marek uwzględnionych wśród naszych propozycji, oprócz atutów wspomnianych wcześniej, charakteryzują się przede wszystkim:

  • wysokim stopniem ochrony przed potencjalnie szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, dzięki obecności specjalnych filtrów,
  • higieniczną, łatwą w czyszczeniu strukturą,
  • dużą powierzchnią,
  • dużą odpornością na pogarszające widoczność zarysowania,
  • obecnością zaczepów pozwalających na łatwe zainstalowanie zrzutek,
  • konstrukcją gwarantującą pełną stabilność po przytwierdzeniu do oprawek,
  • elastycznością ułatwiającą ich osadzanie w ramach gogli,
  • wyposażeniem w systemy typu Anti-Fog zapobiegające zaparowywaniu szybek od wewnątrz.

Szybki do gogli FOX typu clear czy gogle cross lustrzane – czym kierować się podczas wyboru?

Stojąc przed wyborem gogli, należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, od których ostatecznie zależy poziom ich dopasowania do kształtu głowy, kasku czy konkretnych potrzeb użytkownika. Z samymi szybkami jest nieco łatwiej, ponieważ tutaj całe dopasowywanie sprowadza się do odnalezienia modelu kompatybilnego z posiadanymi przez Ciebie goglami.

Mimo to wciąż pozostają co najmniej trzy bardzo ważne kwestia do rozstrzygnięcia. Są to: kolor, sposób wykończenia oraz warstwy ochronne zastosowane w ramach szybki do gogli Scott, 100% czy dowolne z pozostałych firm, na których asortymencie bazujemy, zapewniają swoim produktom wysokiej jakości filtry zabezpieczające oczy, a zatem o ten czynnik nie musisz się specjalnie martwić. Jeśli chodzi jednak o kolor i sposób wykończenia, tutaj sprawa nie jest już tak prosta, ponieważ sprowadza się do indywidualnych potrzeb danego użytkownika – zarówno tych estetycznych, jak i związanych stricte z zapewnianą przez wizjer widocznością.

Należy przy tym zauważyć, że np. gogle cross lustrzane to nie tylko efektownie prezentujący się wygląd motocyklisty, ale przede wszystkim konkretny wpływ na sposób odbierania przepuszczonego przez nie światła. Szybki do gogli 100 %, Thor czy inne, poprzez swój kolor, filtrują niejako poszczególne spektra docierającego do oczu światła. W przypadku zatem odpowiednio dobranego wizjera użytkownik jest w stanie zwiększyć kontrast i poprawić swoją percepcję w określonych warunkach otoczenia. Nieprawidłowo dobrana szybka do gogli z kolei wywiera efekt dokładnie odwrotny, narażając w bezpośredni sposób motocyklistę na zwiększone ryzyko upadku lub zderzenia się z przeszkodą.

Jeśli nie czujesz się ekspertem w dziedzinie doboru opisywanych elementów, nie przejmuj się. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby i opisz specyfikę podejmowanych przez Ciebie aktywności motocyklowych. Wówczas wysokokwalifikowani doradcy PitBike.pl zaproponują Ci dobrze dopasowane względem wspomnianych czynników szybki do gogli FOX, Scott czy też jednego z naszych pozostałych dostawców. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Aktywne filtry