Narzędzia

Dłuższa jazda na swoim Pit Bike'u wymusza od czasu do czasu pewne poprawki w sprzęcie lub drobne naprawy. Większość czynności konserwacyjnych można zrobić bez pomocy specjalistów z rozbudowanym warsztatem. Wystarczy mieć przy sobie narzędzia Pit Bike, które ułatwią – a przede wszystkim umożliwią – wykonanie podstawowych zadań. Zebraliśmy tutaj produkty najpopularniejszych marek mini crossów. Z pewnością każdy znajdzie u nas sprzęt idealnie dopasowany do swojego jednośladu.

» Czytaj więcej

Wytrzymałe narzędzia YCF

YCF to francuski producent z wieloletnim doświadczeniem. Markę założył wielokrotny reprezentant Francji w motocrossie – Yannick Coquard. Już ten fakt wskazuje na to, że narzędzia YCF tworzone są przez profesjonalistów i dla profesjonalistów.

Ich głównym atutem jest niezwykła wytrzymałość. Odporność na uszkodzenia mechaniczne została osiągnięta poprzez inwestycję w wysokogatunkowe surowce. Nie mniejsze znaczenie miał bardzo nowoczesny projekt. W efekcie zapewnia to bardzo długą żywotność wszystkich elementów.

Wśród narzędzi marki YCF w naszym asortymencie można znaleźć:

  • klucze do szprych i sprzęgła,
  • szczelinomierze,
  • mierniki ciśnienia w oponach,
  • łyżki do zmiany opon

i inne równie przydatne dla domowego warsztatu elementy wyposażenia.

Poręczne narzędzia MRF

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się mini crossy polskiej marki MRF. Choć powstała ona stosunkowo niedawno (w 2012 roku), to niemal natychmiast zyskała duże uznanie wśród klientów. W związku z tym narzędzia MRF musiały pojawić się w naszej ofercie, aby rodzimi kierowcy mieli do nich jak najłatwiejszy dostęp.

Ponieważ są one polskiej produkcji, wyróżniają się bardzo przystępną ceną. Nie ustępują przy tym w żaden sposób zagranicznej konkurencji. Są na dodatek poręczne, a ich precyzja wykonania nie pozostawia żadnych zastrzeżeń.

Mamy takie narzędzia marki MRF, jak:

  • szczelinomierze,
  • ściągacze,
  • łyżki do zmiany opon,
  • szczypce rozporowe,
  • szczotki do czyszczenia łańcucha

oraz tym podobne elementy.

Profesjonalne narzędzia ENGI

Rozbudowany asortyment nie może się obyć bez mniej popularnych, ale równie ważnych produktów. Dobrym przykładem są klucze do demontażu lag, przyrządy do ich obsługi oraz specjalnie zaprojektowane dla tego elementu klucze. To dobrej jakości narzędzia ENGI, jakie można u nas zamówić.

Należą one do ścisłej światowej czołówki pod względem wytrzymałości, jakości wykonania oraz łatwości obsługi. To w pełni profesjonalne sprzęty. Mają ponadto uniwersalne zastosowanie. Nie zostały bowiem stworzone z myślą o konkretnym Pit Bike'u. Wobec tego przydadzą się wszędzie tam, gdzie pojawia się konieczność rozkręcenia lag czy ich obsłużenia. Mogą to być zarówno przydomowe, jak i profesjonalne warsztaty.

Pit Bike dla początkujących i zaawansowanych

Praktycznie każdy właściciel mini crossa samodzielnie zajmuje się konserwacją oraz naprawami. I każdy kiedyś zaczynał swoją przygodę z tego typu pojazdami. Z doświadczenia wiadomo, że lepiej już od samego początku zajmować się Pit Bike'ami za pomocą najlepszego dostępnego sprzętu. Narzędzia cross zaufanych marek są bardzo dobrym rozwiązaniem w tym zakresie.

Początkujący miłośnicy przejażdżek na Pite Bike'ach nie muszą się przejmować stopniem skomplikowania czynności konserwacyjnych. Jeśli ma się odpowiednie narzędzia cross, każde zadanie staje się łatwiejsze. Zaś obeznani z techniczną stroną swoich pojazdów kierowcy mogą z kompletnym sprzętem zrealizować praktycznie każde zadanie.

Narzędzia cross w najlepszej cenie

Za jakość trzeba zapłacić. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Czy jednak narzędzia ENGI, MRF i YCF muszą być drogie? Niekoniecznie. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać konkurencyjność w zakresie cenowym. Nasi klienci nie muszą więc martwić się, że przepłacą za podstawowy sprzęt do konserwacji i napraw własnego Pit Bike'a.

Większość produktów wymaga jedynie kilkudziesięciu złotych inwestycji. A ich przydatność liczy się w latach. Z dużą dozą prawdopodobieństwa będą nadawać się do użytku nawet dłużej niż sam Pit Bike. Narzędzia MRF, YCF i ENGI oferują bowiem najlepszy stosunek ceny do jakości. Trudno o lepsze rozwiązania w tej kategorii.

Narzędzia Pit Bike – pomoc w wyborze

Jedną z kluczowych zalet naszego sklepu jest różnorodność asortymentu. Mamy liczne produkty zaufanych producentów. Chociaż zostały one zaprojektowane z myślą o obsłudze konkretnej marki, mogą się przydać również w przypadku innych sprzętów. Dla przykładu narzędzia YCF sprawdzą się z Pit Bike'ami mniej popularnego producenta. Zapewniają przy tym znacznie lepsze parametry wytrzymałościowe i obsługę. Dlatego właśnie warto w nie zainwestować.

Ponieważ udostępniamy szereg różnych narzędzi, odnalezienie się w ofercie może nie być łatwe. Wystarczy jednak powiedzieć nam, czego się szuka, a my dopasujemy produkt do oczekiwań.

Zachęcamy w związku z tym do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem oraz wiedzą na temat narzędzi Pit Bike. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące asortymentu.

Aktywne filtry