Akcesoria

Akcesoria cross

Dla wszystkich miłośników motocykli typu cross i enduro przygotowaliśmy bogatą ofertę dodatków, które podniosą komfort jazdy, zwiększą praktyczne możliwości jednośladów oraz pomogą im zyskać unikatowy wygląd. Znajdziesz tu zarówno markowe akcesoria do crossa, narzędzia do swojego motocykla, jak i użyteczne elementy odzieży. Odpowiadamy na potrzeby miłośników terenowej jazdy na dwóch kołach w sposób kompleksowy, po to, abyś w jednym miejscu mógł znaleźć cały niezbędny osprzęt.

Czytaj więcej

Postaw na profesjonalne akcesoria do crossowej jazdy

Fani enduro/motocross od lat zwracają uwagę na to, że segment ich maszyn uznawany jest za „najbiedniejszy”, jeśli chodzi o dodatki, przybory i akcesoria motocyklowe. Wynika to oczywiście ze specyfiki terenowych eskapad – offroad wymaga przede wszystkim niezawodnej i wytrzymałej maszyny, dlatego estetyka zwykle schodzi na drugi plan. Nie musi tak jednak być! Dostępne w tej kategorii akcesoria cross stanowią najlepszy dowód na to, że maszyny do jazdy w ekstremalnych warunkach mogą być nie tylko sprawne i zwrotne, ale także efektowne i bogato doinwestowane.

Z naszej starannie wyselekcjonowanej oferty markowych akcesoriów do crossa możesz wybrać m.in.:

  • praktyczny zbiornik na zużyty olej,
  • kanister na paliwo z zaworem,
  • aluminiowy lub stalowy stojak na motocykl,
  • pokrowiec na swoją maszynę,
  • paski, klamry, blachy do butów,
  • daszki do kasków,

oraz wiele innych produktów, pochodzących wyłącznie od renomowanych firm.

Akcesoria enduro/cross – sklep internetowy

Oferowane przez PitBike akcesoria do crossa to również parasolki, bannery i flagi, oraz pasy transportowe, podnośniki czy bagażniki samochodowe. Jesteśmy przekonani, że z tak bogatej oferty, każdy fan jazdy na crossie/enduro wybierze odpowiednie produkty dla siebie i dopasuje akcesoria do własnych potrzeb. Potrzebujesz pomocy w wyborze osprzętu? Nie wiesz, czy wybrane akcesoria cross będą pasować do Twojego modelu motocykla? Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa naszych ekspertów!

Aktywne filtry