Filtruj według

Marka

Marka

Slidery kolan i łokci

Profesjonalne slidery na kolana i łokcie – zainwestuj w swoje bezpieczeństwo

Slidery kolan oraz łokci to – tuż za dobrze dopasowanym, wysokiej jakości kaskiem – najważniejszy element wyposażenia dla dbającego o swoje bezpieczeństwo motocyklisty. Każdy, choć odrobinę doświadczony entuzjasta jednośladów, doskonale zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że wspomniane wcześniej części ciała stanowią te najbardziej narażone na ryzyko rozmaitych kontuzji.

» Czytaj więcej

Wszelkie upadki ciałem skierowanym do przodu zwykle kończą się zderzeniem kolan z podłożem, natomiast wszystkie z ciałem przechylającym się w tył zwykle prowadzą do uderzeń przede wszystkim w głowę oraz właśnie łokcie. W związku z powagą konsekwencji związanych z utratą sprawności łokci lub kolan slider bike jest rozwiązaniem rekomendowanym dla wszystkich użytkowników motocykli – bez względu na stopień ich wyspecjalizowania w jeździe.

Ślizgacze łokci oraz slidery na kolana motocyklowe w ofercie sklepu PitBike.pl

W zależności od Twoich potrzeb możemy zaproponować Ci slidery na kolana lub łokcie w wariantach różnych pod względem ceny, kolorystyki, designu czy materiału wykonania. Bez względu jednak na te różnice, wszystkie nasze ślizgacze mają również zestaw cech wspólnych, do których zaliczyć należy przede wszystkim wysoką jakość wykonania. Poniżej do Twojej dyspozycji oddajemy bowiem produkty pochodzące od renomowanych marek, takich jak dysponująca wieloletnim branżowym doświadczeniem polska firma RobertOzon. Każdy slider bike oferowany przez sklep PitBike.pl odznacza się przede wszystkim:

  • wysokim stopniem ochrony stawów łokciowych i kolanowych oraz stabilizacją optymalnych ruchów wiązadeł,
  • ergonomicznie zaprojektowanym profilem, który świetnie przystosowuje się do kształtów łokci i kolan użytkownika,
  • konstrukcją o niewielkim ciężarze i dużej elastyczności, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne,
  • skutecznością działania potwierdzoną przeprowadzeniem licznych tekstów w rozmaitych warunkach drogowych,
  • łatwością mocowania do skóry oraz do różnych rodzajów kombinezonów.

Drewniane slidery kolan i łokci – wysoki stopień ochrony przy zachowaniu atrakcyjnej prezencji i niskiej ceny

Jeśli chodzi o wspomniany wcześniej materiał wykonania naszych sliderów na kolana i łokcie, w zdecydowanej większości przypadków obejmuje on wysokiej jakości tworzywo polimerowe albo drewno. Mimo naprawdę dużej popularności wśród motocyklistów pierwszego z tych rozwiązań, szczególnie ciekawą opcją wydaje się właśnie ta druga. Przy cenie równej lub tylko nieznacznie przekraczającej wartość swoich plastikowych odpowiedników, drewniane ślizgacze zapewniają bowiem około 3-4 razy większą od nich trwałość. Ponadto odznaczają się również wyjątkowo niskim współczynnikiem tarcia, co sprawia, że przy kontakcie z asfaltem lub inną utwardzaną nawierzchnią, ślizg przebiega gładko, bez szarpania czy ryzyka zatrzymania motocyklisty na samy środku ruchliwej ulicy.

Jeśli interesują Cię profesjonalne ślizgacze na łokcie czy slidery na kolana motocyklowe, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi atutami obu wspomnianych rodzajów produktów – zarówno tych polimerowych, jak i właśnie drewnianych.

Aktywne filtry