Filtruj według

Marka

Marka

Zastosowanie

Zastosowanie

Model silnika

Model silnika

Sprzęgło

Sprzęgło mini cross

Sprawne działanie układu napędowego to absolutnie kluczowy warunek niezawodnej i dynamicznej pracy motocykli crossowych. Biorąc pod uwagę specyfikę ekstremalnej jazdy w terenie, wszelkie podzespoły na czele z jednostką silnikową muszą pracować w sposób płynny, co w dużej mierze zależy od sprawnego sprzęgła. W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór części, wśród których znajdziesz zarówno kompletne sprzęgło do mini crossa, jak i wszystkie niezbędne komponenty oraz akcesoria.

Czytaj więcej

Specyfika pojazdów typu mini cross

Niepozorny wygląd i niewielkie rozmiary mini crossów mogą sprawiać mylne wrażenie. W rzeczywistości są to bardzo dynamiczne i szybkie jednoślady, które – nieco wbrew swojej nazwie – znajdują liczne grono zwolenników także wśród starszych motomaniaków. Jednocześnie, wyposażony w odpowiednio mocny silnik i dobrze dobrane sprzęgło mini cross jest pojazdem bardzo wytrzymałym, który z powodzeniem służyć może każdemu miłośnikowi off-roadu przez wiele lat. Oczywiście pod warunkiem odpowiedniej dbałości i regularnego serwisowania maszyny.

Sprzęgło do crossa 125 cm3 oraz mocniejszych jednostek

W tej kategorii znajdziesz sprzęgła oraz dedykowane im akcesoria do motocykli o każdej mocy. Szeroki wybór dostępnych produktów obejmuje zarówno sprzęgła do crossów 125 cm3, jak i te do słabszych (88 ccm) oraz najmocniejszych jednostek napędowych o pojemnościach 140 oraz 150 cm3.

Każde dostępne w naszym sklepie internetowym sprzęgło mini cross stanowi wyrób oryginalnej produkcji, co gwarantuje jego niezawodność. Dynamika pracy oraz ponadprzeciętna żywotność, niezależnie od preferowanego stylu jazdy, to kolejne zalety proponowanego przez nas osprzętu. Dzięki solidnej konstrukcji, dowolne wybrane sprzęgło do mini crossa stanowi produkt niezwykle wytrzymały. Z kolei zastosowanie najlepszych jakościowo komponentów przekłada się na precyzyjne operowanie i pozwala płynnie przenosić napęd, dzięki czemu zmiana biegów staje się jeszcze bardziej komfortowa.

Akcesoria i podzespoły sprzęgła do crossa

Uzupełnienie oferty stanowią dodatkowe akcesoria oraz części zamienne, które mogą okazać się bardzo przydatne przy naprawie lub tuningu motocykla. Oferujemy m.in.:

  • płytki dociskające sprzęgło,
  • tulejki napędu oraz docisku,
  • zabezpieczenia zębatek i nakrętek,
  • popychacze docisku,
  • zębatki kosza sprzęgłowego,
  • wałki wysprzęglika,

a także wiele innych, markowych produktów w atrakcyjnej cenie z gwarancją szybkiej dostawy.

Sprzęgła do motocykli crossowych – sprzedaż i doradztwo

Chcesz przeprowadzić remont lub podkręcić moc swojej maszyny? Pasjonuje Cię tuning motocykli, jednak nie wiesz jak wybrać najlepsze sprzęgło do crossa 125 lub mocniejszej jednostki? Skontaktuj się z nami i poproś o poradę naszych ekspertów! Wieloletnie doświadczenie, współpraca z czołowymi dostawcami części zamiennych oraz pasja i zamiłowanie do motocrossu pozwalają nam wspierać i doradzać wybór optymalnych rozwiązań zarówno początkującym fanom off-roadu, jak i bardziej doświadczonym zawodnikom.

Aktywne filtry