Sklep Stacjonarny

Sklep Stacjonarny w Grębocinie

Wszystkie produkty znajdujące się w sklepie internetowym, w tym motocykle pit bike możecie obejrzeć i kupić w naszym sklepie motocyklowym mieszczącym się w Grębocinie przy ul. Spółdzielczej 8.

Będąc multidealerem Pit Bike, w Grębocinie koło Torunia stworzyliśmy jeden z największych w Polsce salonów Pit Bike & Mini Cross. Na miejscu można obejrzeć kilkanaście gotowych do jazdy modeli PitBike'ów topowych marek takich jak: MRF, KAYO, YCF, RXF . W swojej ofercie posiadamy zarówno bezpieczne mini cross’y dla najmniejszych oraz początkujących dzieci, a także profesjonalne pit biki dla doświadczonych i wymagających zawodników.

Oprócz motocykli, oferujemy szeroką gamę części akcesoryjnych oraz zamiennych do motocykli, co pozwoli Wam w pełni przystosować je do swoich potrzeb. Ponadto dysponujemy największym w okolicach Torunia zapleczem wyposażenia OFF-ROAD. Jeśli Wy lub Wasza pociecha chcecie ubrać się do jazdy motocyklem w terenie - wybór jest prosty. W naszym sklepie ubierzecie się od stóp do głów - włącznie z ochraniaczami :)


Otwarte:
Poniedziałek godz. 10 - 18
Wtorek godz. 10 - 16
Środa godz. 10 - 16
Czwartek godz. 10 - 18
Piątek godz. 10 - 16
Sobota godz. 10 - 13

__________________________

Kontakt Sklep
+48 56 300 01 90