Filtruj według

Typ silnika

Typ silnika

Rozruch

Rozruch

Skrzynia biegów

Skrzynia biegów

Pojemność

Pojemność

Średnica kół przód/tył

Średnica kół przód/tył

Gdzie chcesz jeździć?

Gdzie chcesz jeździć?

Pit Bike YCF

Francuska marka YCF to synonim wysokiej jakości w świecie pit bike. Pit bike YCF cechuje świetne wyposażenie, bardzo dokładne spasowanie elementów i świetne osiągi. Oferta YCF jest bardzo rozbudowana i składa się na nią kilka serii modelowych, dostosowanych do różnych potrzeb, stylu jazdy, doświadczenia i wieku motocyklistów.

Czytaj więcej

YCF oferuje także unikalne rozwiązania – modele BIGY, z dużym skokiem zawieszenia i większymi kołami, przypominające „duże” motocykle crossowe, oraz Sunday Motors, czyli pit bike w wydawaniu flattrack

Pit bike YCF – najpopularniejsze modele

O gamie YCF można sporo napisać, bo jest ogromna! W ogromnym uproszczeniu dzieli się ona na serii dedykowane: dzieciom, początkującym i ekspertom. W pit bike YCF dla dzieci znajdziemy dwa modele, jeden o pojemności 50 cm3, drugi o pojemności 88 cm3.

YCF 88 – najpopularniejszy dla dzieciaków

YCF 88 to bardzo popularne modele dla dzieci, z różnym doświadczeniem. Pit bike o pojemności 88 cm3 jest kilka, w zależności od tego, czy szukamy rozwiązania dla dziecka, które ma już doświadczenie z motocyklami pit bike, czy dla początkującego. Wspólnym mianownikiem jest świetne wyposażenie, łatwość prowadzenia i uznana jakość YCF.

YCF LITE, START i PILOT

Większość modeli YCF podzielona jest na trzy kategorie: LITE, START i PILOT. Pierwsza z nich to bazowe modele, o podstawowym wyposażeniu. START to o krok dalej, czyli seria skierowana do średniozaawansowanych, a PILOT to modele, które YCF opisuje jako pojazdy dla ekspertów.

Pit bike YCF BIGY

BIGY to unikalna propozycja od YCF. Modele te różnią się przede wszystkim zawieszeniem o dużym skoku oraz kołach w rozmiarze 17/14 cali. Często wybierane są przez zawodników motocrossu, jako narzędzie do treningu.

Zakup pit bike – co jeszcze trzeba wiedzieć?

Przede wszystkim, że pit bike to świetna zabawa! Warto w budżecie wziąć pod uwagę, że bezpieczna zabawa na pit bike wymaga kupienia podstawowego wyposażenia. Kask na crossa nie musi być drogi, żeby spełniał swoją funkcję. Najważniejsze w kwestii kasku, jest poprawne dopasowanie! Za duży kask na crossa to ogromne ryzyko, tak samo, jak kask, który nie jest zapięty.

Kask to oczywiście nie koniec zakupów, przy czym kask jest niezbędny. Warto zainwestować także w motocyklowebuty na crossa, które chronią kostkę przed skręceniem, ale także podbicie stopy przed np. uderzeniem w kamień.

Pit bike YCF – dla wymagających

Pit bike YCF to ogrom możliwości, jeśli chodzi o dobór idealnego pit bike dla siebie lub swojego dziecka. Jeśli nadal nie wiesz, który wybrać – śmiało skontaktuj się z nami! Pomożemy w doborze odpowiedniego modelu, odzieży i ochraniaczy. Pit bike możesz odebrać osobiście, w siedzibie firmy, lub motocykl wyślemy kurierem.

Aktywne filtry