Lista produktów marki PMT

PMT to włoski producent opon wyścigowych. Zaprojektowane zostały specjalnie do ścigania się na asfalcie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno opony deszczowe, jak i na suchą powierzchnię. Oba rodzaje zapewniają bardzo wysoką przyczepność i są bardzo chętnie wybierane przez naszych zawodników.

PRODUCENT PMT

Marka ta powstała z myślą tylko i wyłącznie z myślą o oponach wyścigowych, a jej historia sięga aż do 1980 roku. Cała załoga od samego początku nastawiona była na najlepszą jakość i produkcję lepszych opon od konkurencji. Dziś PMT znacznie wyróżnia się wśród innych producentów i zdecydowanie można nazwać ją marką premium wśród opon.

Czytaj więcej

PMT PIT BIKE

Zawody asfaltowe Pit Bike są już bardzo poważnie traktowane wśród fanów motorsportu. Zawodnicy chcą być coraz szybsi, każdy z nich marzy o zajęciu miejsca na podium. Dlatego w naszej ofercie pojawiły się włoskie opony PMT. Idealnie sprawdzają się do minimotocykli i pozwalają na szybką, dynamiczną jazdę, bez ryzyka utraty kontroli nad motocyklem, co umożliwia uzyskanie bardzo krótkiego czasu przejazdu okrążenia, jak i całego wyścigu. Dobre opony są jednym z najważniejszych elementów motocykla. Tylko opony wysokiej jakości pozwalają na wykorzystanie stu procent możliwości zarówno zawodnika, jak i jego motocykla. Dlatego włoskie PMT są bardzo chętnie wybierane przez uczestników wyścigów motocyklowych.

PMT OPONY

Wszystkie opony PMT wykonane są z najwyższej jakości mieszanki gumowej. Dzięki temu są trwałe, odporne na uszkodzenia oraz przede wszystkim, zapewniają najwyższą przyczepność zarówno na prostych, jak i na zakrętach. Dodatkowo, nasza oferta opon PMT jest bardzo szeroka, dzięki czemu znajdziecie u nas modele w różnych rozmiarach, o różnym stopniu twardości czy rodzaju bieżnika. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas idealny model opon, dopasowany do Twoich preferencji, typu wyścigów w jakich startujesz oraz rodzaju motocykla. Jeśli nie wiesz, na jakie opony się zdecydować - zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci z wyborem idealnego modelu opon dla Ciebie, dzięki czemu nie musisz martwić się, że zakup będzie nietrafiony.

PRODUCENT

Producenci opon PMT zadbali o to, aby dać najwyższą satysfakcję swoim klientom. Każdy, kto raz użyje włoskich PMT, prawdopodobnie już nigdy nie będzie chciał kupić opon innej marki. Są idealne do treningów, jak i zawodów na torach asfaltowych. Dzięki oponom PMT możesz wygrywać zarówno na suchej, jak i na mokrej powierzchni, ponieważ oba rodzaje opon zapewniają najwyższą przyczepność i pomagają w odnoszeniu sukcesów podczas wszelkich wyścigów.

OPINIE O PMT

Nasz sklep pozostaje w stałym kontakcie z różnymi zawodnikami Pit Bike. Opony PMT zbierają same wysokie opinie i bardzo zadowoleni z nich są również zawodnicy z czołówki stawki. To dzięki Waszym opiniom, w naszym sklepie posiadamy tylko produkty najwyższej jakości od pewnych, sprawdzonych producentów. Zapraszamy do dzielenia się z nami Waszymi ocenami i wrażeniami z jazdy na oponach PMT!

Aktywne filtry