Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiarówka

Rozmiarówka

Rozmiar

Rozmiar

Kaski

Kask motocyklowy to jeden z najważniejszych elementów ubioru motocyklisty. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w swojej ofercie posiadamy tylko najbezpieczniejsze kaski motocyklowe typu off-road. Kaski posiadają wszystkie wymagane atesty i homologacje. W swojej ofercie posiadamy kaski motocyklowe LS2, w których wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo idzie w parze z niską ceną.  Oprócz kasków LS2 proponujemy kaski jednej z najlepszych na świecie marek off-raod, marki SCOTT. Kaski Scott to kaski motocyklowe z najwyższej półki w przystępnej cenie. Ciekawe i oryginalne malowania, dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonania, tak w skrócie można podsumować kaski motocyklowe Scott.

Czytaj więcej

Kaski motocyklowe dla profesjonalistów

Ochrona głowy to podstawa bezpieczeństwa każdego motocyklisty. Kierowcy powinni przy tym dostosowywać wyposażenie do warunków na drodze. Dlatego polecamy uwadze kask off road wszystkim, którzy zajmują się sportami wyczynowymi. Przydają się zwłaszcza podczas prowadzenia motocykli typu enduro czy cross. Ich głównym zadaniem jest ochrona kierowcy przed uderzeniami, ale też różnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak unoszące się nad piaszczystym czy błotnistym terenie zanieczyszczenia, silne promieniowanie słoneczne, gałęzie czy drobne kamienie wydostające się spod kół pojazdu znajdującego się przed motocyklem.

W związku z tym kaski motocyklowe typu off road mają bardzo charakterystyczną budowę. Wyróżniają się kształtem, daszkiem oraz wbudowaną szybą. Wystająca konstrukcja szczękowa pomaga w zaczerpnięciu pełnego oddechu, co byłoby utrudnione w zwyczajnych modelach. Kask off road nie musi mieć natomiast szyby. W asortymencie mamy modele, które rezygnują z takiego rozwiązania. W miejsce szyb można zastosować gogle (dostępne również w naszym sklepie).

Zalety kasków off road

Największą zaletą tego typu kasków jest zwiększona ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. W mieście może nie jest to tak zauważalne, jak na trasie przebiegającej przez trudny teren.

Udostępniane przez nasz sklep modele wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, które zapewniają odpowiednią trwałość, a to przekłada się bezpośrednio na żywotność produktu. Kaski motocyklowe mają ponadto specjalne wloty i wyloty wentylacyjne. Odpowiadają one za ciągły dostęp do świeżego powietrza. To niezwykle istotne przy uprawianiu każdego sportu, nawet zmotoryzowanego.

Nie można nie zwrócić uwagi na estetykę wykonania. Kaski off road w naszej ofercie, prócz oryginalnego kształtu, cechują się różnorodnymi kolorami oraz wzorami. Można więc bez problemu znaleźć model odpowiadający oczekiwaniom.

Kaski off road z szybą od sprawdzonych procentów

Nie wszystkie kaski spełniają wysokie wymagania w kwestii bezpieczeństwa oraz stosowanych materiałów. Największym zaufaniem cieszą się pod tym względem produkty pochodzące od branżowych liderów. Kask off road marki Fox, Scott czy Thor cieszą się dużym zaufaniem wśród motocyklistów. To wynik stosowania przez producentów najnowszych technologii, które wpływają na bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Zachęcamy do składania zamówień na kaski motocyklowe. W razie wątpliwości dotyczących asortymentu można skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-12 z 56 pozycji

Aktywne filtry