Główna

Podkategorie

 • Mini Cross Pit Bike

  Pit Bike czyli niewielkich rozmiarów motocykle typu mini cross i supermoto. Pit Biki dzięki swoim niewielkim rozmiarom potrafią sprawić wiele frajdy podczas użytkowania. Mała masa i stosunkowo duża moc nie pozostaje bez znaczenia. Mini Crossy idealne zarówno dla dzieci do nauki jazdy jak i do zawodowego ścigania się dla osób starszych. Wszystko zależy od modelu motocykla i umiejętności Rider’a. Aby użytkować motocykl po torze lub w innym wyznaczonym do tego miejscu nie potrzeba żadnych uprawnień.

  W swojej ofercie posiadamy motocykle dwóch wyjątkowych marek Pit Bike. PitBike MRF to polska marka, która dzięki swojej niezawodności zyskuje z roku na rok więcej fanów. Natomiast Pit Bike YCF to francuska marka, która obecnie produkuje jedne z najlepszych na świecie motocykli typu Pit Bike.

  Czytaj więcej

  Czym jest mini cross spalinowy?

  Mini cross spalinowy to mały motocykl przeznaczony nawet dla najmłodszych adeptów sztuki jazdy jednośladami. Oferuje bardzo wysoką dzielność terenową, dzięki czemu jest w stanie pokonywać nawet duże przeszkody. Jednocześnie zachowuje wszelkie parametry bezpieczeństwa i stanowi doskonałe narzędzie do nauki jazdy na motocyklu od najmłodszych lat.

  Cross mini występuje w rozmaitych wersjach, różniących się między sobą pojemnością skokową silnika. Przykładowo, mini crossy 50 będą świetnym sprzętem dla dzieci w wieku od 4 lat wzwyż. Wszystko za sprawą niewielkich rozmiarów oraz możliwości konfiguracji siedzenia, aby mogło ono spełniać wymogi zmieniającego się wzrostu i wagi dziecka.

  Nieco wyższą poprzeczkę na skali mocy i poziomu trudności prezentuje mini cross 80, wymagając innego podejścia do jazdy. Produkty z serii mini motocykl występują jeszcze w wersjach z silnikami 110, 125 i 150, dzięki czemu łatwo wybrać najodpowiedniejszy sprzęt dla młodego człowieka.

  Każdy cross mini pozwala na zdobycie pierwszych umiejętności w jeździe na torze lub w terenie. Wyposażony w opony typu M/T, poradzi sobie nawet w największych błotnistych kałużach. Mini motocykl niesie ze sobą nie tylko wysoki potencjał szkoleniowy, lecz daje najmłodszym ogromną dawkę radości. Mały cross daje się łatwo transportować nawet na niewielkiej przyczepie lub pace samochodu typu pick-up, wobec czego może uczestniczyć w rodzinnych wycieczkach w teren.

  Ile kosztuje mini cross?

  Odpowiedź na pytanie, ile kosztuje mini cross, nigdy nie będzie jednoznaczna. Każda wersja silnikowa cechuje się innymi parametrami, a co za tym idzie – inną ceną. Dla motocykli z serii mini cross 50 przedział cenowy kształtuje się zazwyczaj między 3500 a 5000 zł. W tej kwocie można zakupić produkt spełniający wszystkie normy jakościowe, zapewniający bezawaryjne działanie na długie lata.

  Mini crossy 50 najczęściej nabywają rodzice dzieci w wieku 4-10 lat, doceniając niewielką wagę i rozmiar sprzętu. Specyfikacja techniczna daje duże pole do indywidualnej konfiguracji, wobec czego mini cross 50 cc to jednorazowy wydatek na kilka lat.

  Cena nieco wzrasta dla modeli mini moto o większej pojemności. I tak na przykład mini crossy 125 kosztują od 4000 - 7000 zł, a cross 150 często przekracza 6000 zł. Precyzyjną odpowiedź, ile kosztuje mini cross, daje analiza potrzeb dziecka i dopasowanie do nich sprzętu. Pracownicy firmy Pitbike.pl służą pomocą w wyborze, doradzając jak wybrać najlepszy mini cross dla danego klienta.

  Mini cross spalinowy – najczęściej spotykane pojemności silników

  Podstawową wersję silnikową stanowią mini crossy 50. Ten typ motocykla zapewnia kompromis między mocą a bezpieczeństwem. Warto być świadomym, że chociaż pojemność 50 cm3 nie wydaje się duża, to biorąc pod uwagę niewielką masę mini moto, sprzęt potrafi pozytywnie zaskoczyć. Cross 50cm3 w zupełności wystarcza do przeprawy przez przeszkody, podjazdy pod niewielkie górki czy pokonywanie błota.

  Inną popularną jednostką silnikową stają się 125 cm3 oraz 150 cm3. Sprzęt tego typu przeznaczony jest dla nastolatków, którzy wcześniej jeździli już na innych motocyklach. Dużo większa moc idzie w parze z koniecznością brania znacznie większej odpowiedzialności, a każdy ruch wymaga przemyślanego podejścia.

  Aby ułatwić wybór, poniżej przedstawiamy pokrótce opis każdej kategorii pojemności silnika. Specyfikacja techniczna oraz wyposażenie motocykla znajdują się w opisach produktów. Tu jednak skupimy się na wykazaniu zalet i przeznaczenia poszczególnych rodzajów mini moto.

  Mini cross 50 cc

  Produkty z serii mini cross 50 mają za zadanie zapewnić jak najlepsze warunki do doskonalenia umiejętności jazdy. W kategorii cross 50 najczęściej występującą jednostką napędową są silniki czterosuwowe, cechujące się bezawaryjnością i prostą obsługą. Ważną cechą, jaką ma większość oferowanych przez nas modeli mini cross 50cc, jest wyposażenie motocykla w automatyczną skrzynię biegów. Dzięki tej funkcjonalności najmłodsi użytkownicy mogą na początku skupić się na doskonaleniu techniki jazdy, bez zaprzątania sobie głowy czynnościami zmiany biegów w trakcie prowadzenia motocykla.

  Każdy silnik w motocyklach serii cross 50 cm wyposażony został w regulację przepustnicy, która zezwala opiekunowi na dostosowanie mocy do wieku i umiejętności dziecka. Jedną z kluczowych kwestii w kategorii cross 50cc staje się także dobór odpowiedniego zawieszenia, które dobrze poradzi sobie z wybieraniem nierówności i zapewni stabilność podczas jazdy. Przykładowo, zawieszenia Volt Racing mają rozwiązanie inżynieryjne uwzględniające niską wagę dziecka, aby w parze z bezpieczeństwem szedł także wysoki komfort jazdy.

  Cross 50cm3 przeznaczony dla najmłodszych powinien być wyposażony w elektryczny starter silnika i hamulce tarczowe uruchamiane jednym przyciskiem z poziomu kierownicy. Wszelkie powyższe wymogi spełniają motocykle z oferty sklepu Pitbike.pl.

  Cross 50 cm to wspaniałe narzędzie do pierwszego kontaktu dziecka z maszyną napędzaną paliwem, które łatwo poddaje się jego kontroli. Bardzo dobra relacja cena- jakość sprawiają, że pasja do motoryzacji dostępna jest już od najmłodszych lat, co z pewnością zaprocentuje wysokimi umiejętnościami w przyszłości.

  Mini cross 80 cc

  W przeciwieństwie do serii cross 50, mini cross spalinowy o pojemności 80 cm3 przeznaczony jest dla najmłodszych zawodników, którzy mogą pochwalić się choć niewielkim doświadczeniem i chcą spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanych torach.

  Jednostka o pojemności 80 cm3 staje się popularna na wszelkiego rodzaju treningach motocrossowych dla dzieci, podczas których szlifują oni swoje zdolności do manewrowania w terenie. Cross 80cc zapewnia moc pozwalającą na udział w wyścigach.

  W odróżnieniu od motocykli z kategorii cross 50cc, konstrukcja ramowa oraz układ zawieszenia dla cross 80cc zostały zaprojektowane na wytrzymywanie dużo większych przeciążeń i zapewnianiu bardzo dobrych właściwości jezdnych przy większych prędkościach. Cross 80 umożliwia wejście w świat profesjonalnych treningów i ukierunkowanego rozwoju pasji do jednośladów.

  Mini cross 110 cc

  Seria mini cross 110 stanowi kompromis pomiędzy potrzebą większej mocy niż jednostki 80 cc, a jednocześnie koniecznością dopasowania się do potrzeb dzieci w wieku 10-16 lat. Mini cross 110 to już nie zabawka, lecz maszyna od bardzo dużej mocy. Jednocześnie pozostaje ona sprzętem niezwykle uniwersalnym. Posłuży zarówno osobom biorącym udział w rajdach i zaawansowanych treningach, jak i dzieciom początkującym, którzy w swojej grupie wiekowej dopiero zaczynają przygodę z motocyklami. Wszelkie parametry techniczne są tutaj dopasowane tak, aby zapewnić maksymalną wygodę i dobre właściwości jezdne.

  Mini cross 125 cc

  W kategorii mini crossy 125 znajduje się sprzęt dla osób, które zdobyły już podstawową wiedzę o prowadzeniu jednośladu i pragną poszerzać swoje umiejętności na maszynach dających dużo większą moc. Wciąż jednak mini cross 125 zaprojektowano w taki sposób, aby, w przeciwieństwie do jego „dorosłej" wersji, zezwalał na gradację doświadczeń i rozwój techniki jazdy u dzieci.

  Mini cross 125 oddaje dużo większą kontrolę nad pojazdem w ręce kierowcy. Występuje tu skrzynia manualna, dlatego użytkownik musi sprawnie zmieniać biegi w czasie jazdy. Natomiast regulowane zawieszenie, mechanizm regulacji prędkości maksymalnej czy dopasowanie siedzenia do wzrostu zapewniają niezbędną personalizację i gwarantują długotrwałą przydatność do jazdy.

  Mini cross 150 cc

  Produkty z kategorii cross 150 to prawdziwa waga ciężka wśród mini crossów spalinowych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Moc, jaką oferują, w pełni wystarcza do rywalizacji na różnorodnych turniejach. Crossy o pojemności 150 cm3 dają pełną kontrolę manualną nad parametrami jezdnymi, wymagając od użytkownika znajomości techniki jazdy i podejmowania wielu decyzji w tym samym czasie. Stanowią zatem najlepszą opcję do kontynuacji profesjonalnych treningów, jako ostatni etap przed przesiadką na motocykle dla dorosłych.

  Mini cross elektryczny

  Osobną kategorię mini motocykla stanowi mini cross elektryczny, który także posiadamy w ofercie. Zapewnia on mniejszą wagę pojazdu, bez utraty właściwości jezdnych i parametrów znanych z mini crossów spalinowych.

  Jedną z największych zalet pozostaje cicha praca silnika, co jest szczególnie istotne w treningach przydomowych lub terenach leśnych. Baterie litowe o pojemności 10 Ah umożliwiają wiele godzin jazdy, a czas ich ładowania wynosi zaledwie kilka godzin. Cechą charakterystyczną mini crossów elektrycznych jest ich bezawaryjność i niskie koszty utrzymania. Mini cross elektryczny daje duże możliwości konfiguracji wyposażenia, dopasowując się do wieku dziecka w zakresie 3-11 lat. Szczególnie polecamy modele marki MRF lub Kayo z silnikami o pojemności 140 cm3 – to nasze bestsellery.

  Jak wybrać najlepszy mini motocykl?

  Dzięki bogatej ofercie sklepu Pitbike.pl, selekcja właściwego mini crossa sprowadza się do wyboru modelu i pojemności silnika odpowiadających bieżącym potrzebom i umiejętnościom dziecka. Nie zamieszczamy w naszym sklepie sprzętu, wobec którego producenci stosowali kompromisy na jakości podzespołów. Każdy mini cross z oferty cechuje się doskonałą wytrzymałością, możliwościami konfiguracji oraz projektem uwzględniającym potrzeby osób początkujących.

  Zakup mini motocykla może być doskonałym wstępem do rozwinięcia w dziecku pasji do motoryzacji, która zaprocentuje bezpiecznym zachowaniem na drodze, zwiększoną koncentracją i potężną dawką radości i adrenaliny.

 • Quady

  Quady użytkowe, sportowe i przeprawowe

  Z roku na rok quady, podobnie jak pozostałe czterokołowce i pojazdy ATV cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Obok dużych modeli o odpowiednio mocnych jednostkach napędowych, sporą część oferty producentów i dystrybutorów stanowią mini quady dla dzieci. Wyposażone w silniki o mniejszych pojemnościach pojazdy takie jak quady 70 cc, 110 cc (dla dzieci już od 3-4 roku życia), czy quad 150 cc albo nieco większy quad 200 cc to modele wręcz idealne do rozpoczęcia przygody z tymi fantastycznymi konstrukcjami.

  Czytaj więcej

  Odpowiadając potrzebom coraz szerszego grona sympatyków trój- oraz czterokołowców w najróżniejszym wieku i na różnych poziomach zaawansowania, stworzyliśmy ofertę dopasowaną do każdego. W naszej starannie wyselekcjonowanej kolekcji znajdziesz nie tylko quad odpowiedni dla dorosłych, ale także bezpieczny mini quad dla dzieci – idealny na prezent dla swojej pociechy.

  Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym preferencjom miłośników terenowej i sportowej jazdy, oferujemy quady i mini quady spalinowe:

  • sportowe,
  • terenowe,
  • użytkowe,
  • przeprawowe,
  • dziecięce.

  Quady idealne do rekreacji i pracy

  Choć jazda czterokołowym pojazdem większości z nas kojarzy się głównie z formą wypoczynku lub rekreacji, nie należy zapominać, że jednym z podstawowych zastosowań quada jest także wykonywanie różnych prac w terenie. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się nie tylko sportowe, ale również przeprawowe i użytkowe quady benzynowe, które dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz mocnym jednostkom napędowym, doskonale sprawdzają się przy wykonywaniu prac:

  • polowych,
  • drogowych,
  • rolniczych,
  • ogrodowych,
  • leśnych,

  jak również przy transporcie różnego rodzaju ładunków. Wyposażone w niezawodne zawieszenie, precyzyjne hamulce tarczowe, mocne reflektory oraz kraty bagażowe pojazdy ATV i ciągniki na pewno zdadzą egzamin nawet w najbardziej wymagających warunkach.

  Mini quad dla dzieci – bogata oferta pojazdów Kayo

  Choć w naszej bogatej ofercie nie brakuje mocnych konstrukcji przeznaczonych jeździe w ekstremalnych warunkach, szczególny nacisk położyliśmy na bogaty wybór quadów dla dzieci. Z tego względu, jako dystrybutor pojazdów marki Kayo, proponujemy kompaktowe, bezpieczne i łatwe w obsłudze modele typu mini quad. Charakteryzują się one mniejszą pojemnością skokową silnika oraz konstrukcją dopasowaną do wzrostu i wagi najmniejszych, początkujących rajderów.

  Dla firmy Kayo bezpieczeństwo od zawsze stanowi priorytet, dlatego każdy mini quad dla dzieci wyposażany jest w szereg rozwiązań, dzięki którym dzieci mogą uczyć się jazdy w terenie w sposób w pełni komfortowy i niezagrażający ich zdrowiu.

  Dlaczego mini quad spalinowy Kayo?

  Istnieje wiele powodów, dla których marka Kayo cieszy się tak dużym powodzeniem wśród miłośników jazdy na czterech kołach. Przede wszystkim, quadowcy doceniają niezawodność i moc układów napędowych, a także specjalne zawieszenie, w które wyposażony jest każdy mini quad spalinowy tej firmy. Jednocześnie, siłą kładów Kayo jest ich estetyka oraz precyzja wykonania poszczególnych elementów, które odznaczają się wysoką trwałością, nawet pomimo intensywnego użytkowania. Kolejnymi argumentami, które każą zwrócić uwagę na pojazdy tej firmy osobom chcącym znaleźć odpowiedni quad 150 lub 200, jest łatwy dostęp do części i podzespołów, a także niskie koszty eksploatacji maszyny.

  Jednoosobowe i dwuosobowe mini quady dla dzieci

  Z myślą o najmłodszych miłośnikach jazdy terenowej polecamy wybór pojazdu wyposażonego w automatyczną lub półautomatyczną skrzynię biegów. Tego rodzaju mini quad dużo łatwiej się prowadzi, co w przypadku początkujących jeźdźców ma istotne znaczenie. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • quad 70 cc
  • quad 110 cc – w pełni automatyczna skrzynia biegów, moc napędu: 9,5 KM,
  • quad 150 cc – z silnikiem o mocy 12,5 KM i skrzynią półautomatyczną,
  • quad 180 cc – napędzany jednostką benzynową o mocy 14 KM,

  Starszym i bardziej doświadczonym rajderom polecamy z kolei modele takie jak Kayo AU200 – quad 200 cc, współpracujący z automatyczną przekładnią i 18-konnym silnikiem czy Kayo A300 z 5-biegową manualną skrzynią biegów oraz silnikiem o mocy 32 KM.

  Mini quad spalinowy – doskonały pomysł na prezent

  Jeśli Twoja pociecha interesuje się motoryzacją, a jazda po górkach, leśnych szosach lub wymagających trasach to jej wielka pasja, zakup quada z okazji urodzin, dnia dziecka czy pierwszej komunii będzie doskonałym pomysłem. Tym bardziej że przystępne ceny pojazdów ATV dostępnych w naszym sklepie internetowym pozwalają znaleźć model dopasowany do każdego budżetu. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo malucha – każdy mini quad 150, 200 lub większy został skonstruowany tak, by zapewnić Twojemu dziecku maksimum frajdy i minimum ryzyka.

  Jak wybrać odpowiedni quad dla dziecka?

  Wybierając pojazd dla swojego malucha należy mieć na uwadze, że mini quad to pojazd zaprojektowany i zbudowany specjalnie z myślą o najmłodszych. Oznacza to, że elementy konstrukcyjne takie jak siedzenie, kierownica, koła i amortyzatory, a także rama pojazdu zostały odpowiednio wyprofilowane, a ich rozmiary umożliwiają bezpieczne i komfortowe prowadzenie maszyny. Mimo to, dziecko nie powinno poruszać się quadem bez obecności opiekuna. Bardzo ważne, by pojazd rozwijał moc odpowiednią do opanowania przez dziecko.

  Mini quady dla dzieci mają instalowane automatyczne ograniczniki prędkości, które nie pozwalają na zbyt szybkie poruszanie się młodym jeźdźcom. Ponadto, wszystkie dostępne w tej kategorii pojazdy ATV wyposażone są w elektryczny rozrusznik, dzięki któremu młody adept może uruchomić quada samodzielnie.

  Który quad wybrać?

  Z doświadczenia wiemy, że najwięcej trudności naszym klientom sprawia dopasowanie mocy oraz konkretnego modelu quada do wieku, umiejętności i ogólnego poziomu rozwoju dziecka. Należy pamiętać, że mini quad spalinowy przeznaczony dla dzieci w wieku 3-5 lat nie będzie odpowiedni dla 10-letniego miłośników offroadu i odwrotnie. Dlatego, jeśli nie wiesz, czy dla Twojego malucha lepszym wyborem będzie quad 150, 110 czy 200 cc, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy wybór pojazdu o odpowiedniej mocy, wyposażeniu oraz wielkości.

 • Dirt Bike

  Dirt bikes – dla pasjonatów i profesjonalistów

  Jeśli marzysz o adrenalinie rosnącej wraz z każdym pokonanym pagórkiem i wyjątkowych wspomnieniach, związanych z jazdą terenową, w naszym sklepie znajdziesz dirt bikes, które będą doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby. To maszyny pełne niezwykłej mocy, zachwycają swoją dynamiką, gwarantują niezawodność i komfortowe użytkowanie.

  Czytaj więcej

  Nasza oferta obejmuje m.in. cross dirt bike 250 cc, przeznaczony doświadczonym riderom, którzy poszukują motocykli do rywalizacji w różnego rodzaju zawodach oraz bicia kolejnych osobistych rekordów. W sklepie znajdziesz również nieco słabsze modele enduro, idealnie sprawdzające się w przypadku amatorskich wypadów na dwóch kółkach. Dzięki szerokiemu asortymentowi najlepszych marek bez trudu możesz wybrać dirt bike idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji.

  Niezawodne dirt bikes – maksymalna moc i bezpieczeństwo

  Oferta naszego sklepu obejmuje crossy oraz enduro z jednocylindrowymi, czterosuwowymi silnikami, które chłodzone są powietrzem lub cieczą. To jednostki, charakteryzujące się dużą mocą i niezawodnością. Są łatwe w obsłudze oraz konserwacji. Dynamizm dirt bike 250 cc docenią nawet najbardziej doświadczeni kierowcy.

  Na uwagę zasługuje również wysokiej klasy zawieszenie, wykorzystujące m.in. system upside down, który znakomicie tłumi wszelkiego rodzaju drgania. W niektórych modelach zawieszenie można regulować, dopasowując jego sztywność do swoich potrzeb.

  Z wykorzystaniem naszych dirt bikes z łatwością pokonasz wszelkiego rodzaju pagórki, wzniesienia i inne przeszkody terenowe. Duża moc silników w połączeniu z niską wagą maszyn pozwala na czerpanie maksymalnej radości z jazdy. O bezpieczeństwo kierowcy dbają niezawodne hamulce tarczowe lub hydrauliczne z podwójną pompą tłokową. Siedziska są powleczone antypoślizgowym materiałem. Wszystko to oparte na solidnych, a przy tym niezwykle lekkich ramach. Oferowane modele dirt bikes doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Niektóre egzemplarze mają przedni reflektor, umożliwiający jazdę po zmroku.

  Motor enduro dla dzieci – radość z jazdy od najmłodszych lat

  Jazda na dirt bike’u to świetna aktywność dla osób w każdym wieku – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jest to nie tylko doskonała zabawa, ale także znakomite ćwiczenie wielu mięśni, koordynacji czy balansu, skuteczny środek odstresowujący oraz wspaniały sposób na spędzenie czasu z rodziną. Posiadanie motocykla enduro w wersji dla dzieci i konieczność jego regularnego konserwowania uczy również odpowiedzialności. Umiejętności mechaniczne, które maluch nabędzie podczas użytkowania dirt bike’u, mogą zaprocentować w przyszłości, m.in. w przypadku awarii samochodu.

  W ofercie naszego sklepu znajduje się niejeden cross enduro 50 cm3 w wersji dla najmłodszych fanów terenowej jazdy na dwóch kółkach. To modele idealne zarówno na początek przygody z motosportem, jak i kontynuowanie tej wyjątkowej pasji. W tych niewielkich maszynach drzemie duża moc, którą jednak bez problemu okiełzna każdy maluch. Wybierając motor enduro dla dzieci, zyskujesz możliwość spędzania czasu z pociechami w niezwykle emocjonujący sposób, który zagwarantuje wiele pozytywnych wspomnień.

  Cross enduro 50 – motocykle dopasowane do potrzeb i możliwości dzieci

  Motocykle dla najmłodszych różnią się od maszyn dla dorosłych kierowców pod kilkoma względami. Przede wszystkim są wyraźnie mniejsze i dużo lżejsze – by maluch mógł bez problemu przemieszczać dirt bike, wsiadać na niego oraz podnosić w razie upadku. Różnią się także zapłonem i skrzynią biegów. W modelach dla dzieci stosuje się zazwyczaj zapłon elektryczny oraz automatyczną skrzynię biegów, by dziecko nie musiało zwracać uwagi na odpowiednią pracę sprzęgłem. Moc silnika to jedna z ostatnich cech wyraźnie odróżniających motor enduro dla najmłodszych od sprzętu dla dorosłych. Pojemność 50 cm3 w zupełności wystarczy do rozpoczęcia swojej przygody z podróżami po wymagającym terenie.

  Dirt bikes dla dzieci, które są dostępne w naszej ofercie, charakteryzują się również maksymalnym poziomem bezpieczeństwa i niezawodnością. Jeśli szukasz maszyny idealnej dla swojej pociechy, z przyjemnością pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

 • Odzież

  W swojej ofercie posiadamy odzież motocyklową najlepszych światowych marek. W tym Alpinestars, Thor, Scott, 100%, Axo, X-factor, Infamous, Moose Racing i wiele innych. Polecamy buty motocyklowe zarówno dla dzieci jak i osób starszych. Posiadamy szeroki zakres rozmiarów  i modeli. Polecamy również profesjonalne rękawice motocyklowe a także odzież off-road, w tym spodnie i bluzy motocyklowe.

  Czytaj więcej

  Strój na cross – łatwy wybór odpowiedniego wyposażenia

  Oferując szeroką gamę odzieży crossowej, dbamy o to, by wysokiej jakości wyposażenie, ubrania czy akcesoria znaleźli zarówno pasjonujący się tego typu aktywnością mężczyźni, kobiety, jak i dzieci. Oprócz wielu rodzajów strojów, dostępne są także przeróżne kolory, style, a także rozmiary. Mamy asortyment zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów jazdy na dwóch kółkach. Bez trudu znajdziesz więc modele idealne odpowiadające Twoim wymaganiom i szybko skompletujesz strój na cross.

  Każdy oferowany produkt jest opisany i sfotografowany. Dzięki dołączonej tabeli z rozmiarami komfortowo dobierzesz dopasowaną bluzę, buty lub spodnie. Jeśli potrzebujesz porady, związanej z zakupem konkretnego produktu, na naszej infolinii otrzymasz profesjonalną pomoc. Doradzimy Ci w taki sposób, by nowy kostium na crossa gwarantował wygodną i satysfakcjonująca jazdę w nawet najtrudniejszych warunkach.

  Wytrzymały strój crossowy – buty, bluzy i spodnie

  Jazda w terenie, na asfalcie czy profesjonalnych torach wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Ważna jest nie tylko niezawodność motocykla, ale również maksymalna wytrzymałość odzieży kierowcy. To ona, gdy dojdzie do upadku, stanowi najistotniejszą barierę ochronną.

  W naszym sklepie dbamy o to, by dostarczać sprawdzony i solidny strój crossowy znanych marek. Jego poszczególne elementy są niezwykle trwałe, chronią przed uderzeniami, otarciami oraz oparzeniami. Profesjonalne buty mają wzmocnione klamry, utrzymujące nogę zawsze we właściwym miejscu. Mają podeszwy przystosowane do jazdy na motocyklach. Spodnie ze skórzanymi panelami zostały wykonane z bardzo solidnego materiału, zszywanego podwójnymi szwami. Bluzy są niezwykle przyjemnie w dotyku i doskonale izolują ciało od otarć spowodowanych np. ochraniaczami.

  Wiemy, że strój na cross powinien być nie tylko wytrzymały, ale również niezwykle wygodny. Oferowana odzież znakomicie odprowadza pot i zapewnia idealną cyrkulację powietrza. Świetnie dopasowuje się do budowy ciała we wszystkich wersjach – dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Nie przeszkadza nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Gwarantuje także maksymalną swobodę ruchu – w miejscach zgięć zastosowano elastyczne materiały. Jest przy tym bardzo lekka, więc kompletny strój na crossa nie będzie w żaden sposób obciążał kierowcy.

  Kostium na crossa – niezbędne akcesoria

  W naszej ofercie dostępne są również takie elementy stroju crossowego, jak rękawice i skarpetki. W tej pierwszej kategorii znajdują się m.in. świetnie oceniane modele renomowanej marki Thor. Skutecznie chronią one dłonie przed wszelkimi urazami, zapewniając przy tym maksymalnie pewny chwyt. Materiał, z którego wykonano rękawice, znakomicie oddycha i zapobiega powstawaniu odcisków. Asortyment obejmuje różne rozmiary i kolory rękawic. Dostarczamy również skarpetki crossowe, idealne do butów przystosowanych do jazdy na motocyklu. Są one wykonane z elastycznego materiału, zapewniającego świetną wentylację.

  Nie tylko strój crossowy – modne bluzy, t-shirty i czapki

  Dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu możesz na co dzień pokazywać swoje zamiłowanie do wyjątkowej pasji, jaką jest jazda na crossie. Asortyment obejmuje modne klasyczne bluzy z full printami oraz t-shirty przedstawiające elementy charakterystyczne dla motocyklowego świata. Uszyto je z wygodnych materiałów, które charakteryzują się także trwałością i przewiewnością. Można nosić je w wielu różnych stylizacjach, łączyć z kurtkami czy sportowymi spodniami.

  Prezentowane czapki z prostym daszkiem typu snapback doskonale sprawdzą się zarówno podczas przerwy na torze, jak i codziennych wyjść na miasto. Pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale także ochronną, doskonale osłaniając oczy przed słońcem. Modele te mają możliwość regulacji za pomocą paska umieszczonego z tyłu głowy.

  Strój na mini crossa – najlepsza odzież dla najmłodszych

  W kompletny kostium crossowy zaopatrzysz nie tylko siebie, ale również pozostałych członków rodziny. Znajdziesz u nas m.in. specjalnie dopasowaną do potrzeb dzieci odzież w rozmiarach junior. To kombinezony, bluzy, spodnie, buty i wiele innych produktów, które zapewniają pociechom nie tylko maksymalne bezpieczeństwo na małych crossach, ale również niezwykły komfort nawet podczas dłuższej jazdy. Dobrze dopasowany strój motocyklowy sprawi, że najmłodsi kierowcy bez przeszkód będą mogli rozwijać swoją sportową pasję.

 • Kaski

  Kask motocyklowy to jeden z najważniejszych elementów ubioru motocyklisty. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w swojej ofercie posiadamy tylko najbezpieczniejsze kaski motocyklowe typu off-road. Kaski posiadają wszystkie wymagane atesty i homologacje. W swojej ofercie posiadamy kaski motocyklowe LS2, w których wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo idzie w parze z niską ceną.  Oprócz kasków LS2 proponujemy kaski jednej z najlepszych na świecie marek off-raod, marki SCOTT. Kaski Scott to kaski motocyklowe z najwyższej półki w przystępnej cenie. Ciekawe i oryginalne malowania, dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonania, tak w skrócie można podsumować kaski motocyklowe Scott.

  Czytaj więcej

  Kaski motocyklowe dla profesjonalistów

  Ochrona głowy to podstawa bezpieczeństwa każdego motocyklisty. Kierowcy powinni przy tym dostosowywać wyposażenie do warunków na drodze. Dlatego polecamy uwadze kask off road wszystkim, którzy zajmują się sportami wyczynowymi. Przydają się zwłaszcza podczas prowadzenia motocykli typu enduro czy cross. Ich głównym zadaniem jest ochrona kierowcy przed uderzeniami, ale też różnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak unoszące się nad piaszczystym czy błotnistym terenie zanieczyszczenia, silne promieniowanie słoneczne, gałęzie czy drobne kamienie wydostające się spod kół pojazdu znajdującego się przed motocyklem.

  W związku z tym kaski motocyklowe typu off road mają bardzo charakterystyczną budowę. Wyróżniają się kształtem, daszkiem oraz wbudowaną szybą. Wystająca konstrukcja szczękowa pomaga w zaczerpnięciu pełnego oddechu, co byłoby utrudnione w zwyczajnych modelach. Kask off road nie musi mieć natomiast szyby. W asortymencie mamy modele, które rezygnują z takiego rozwiązania. W miejsce szyb można zastosować gogle (dostępne również w naszym sklepie).

  Zalety kasków off road

  Największą zaletą tego typu kasków jest zwiększona ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. W mieście może nie jest to tak zauważalne, jak na trasie przebiegającej przez trudny teren.

  Udostępniane przez nasz sklep modele wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, które zapewniają odpowiednią trwałość, a to przekłada się bezpośrednio na żywotność produktu. Kaski motocyklowe mają ponadto specjalne wloty i wyloty wentylacyjne. Odpowiadają one za ciągły dostęp do świeżego powietrza. To niezwykle istotne przy uprawianiu każdego sportu, nawet zmotoryzowanego.

  Nie można nie zwrócić uwagi na estetykę wykonania. Kaski off road w naszej ofercie, prócz oryginalnego kształtu, cechują się różnorodnymi kolorami oraz wzorami. Można więc bez problemu znaleźć model odpowiadający oczekiwaniom.

  Kaski off road z szybą od sprawdzonych procentów

  Nie wszystkie kaski spełniają wysokie wymagania w kwestii bezpieczeństwa oraz stosowanych materiałów. Największym zaufaniem cieszą się pod tym względem produkty pochodzące od branżowych liderów. Kask off road marki Fox, Scott czy Thor cieszą się dużym zaufaniem wśród motocyklistów. To wynik stosowania przez producentów najnowszych technologii, które wpływają na bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

  Zachęcamy do składania zamówień na kaski motocyklowe. W razie wątpliwości dotyczących asortymentu można skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

 • Części Pit Bike

  Setki części do Pit Bike'ów i mini cross'ów najpopularniejszych w Polsce marek. Posiadamy w swojej ofercie zarówno standardowe części zamienne a także części tuningowe do pit bike'ów: pitbike mrf i pit bike ycf. Największy wybór w Polsce, sprzedajemy części układu hamulcowego, układu zawieszenia, układu napędowego, układu elektrycznego, nadwozia i oczywiście części silnikowe pit bike. Posiadamy części do wszystkich modeli pitbike mrf, w tym części do pitbike mrf 140hq, pitbike mrf 120, pitbike mrf 80, pitbike mrf 170rc-u, pitbike mrf 140c. Podobnie w przypadku części do pit bike ycf, u nas znajdziesz części zamienne i tuningowe do serii: pit bike ycf start, pit bike ycf pilot, pit bike ycf factory i pit bike ycf sm. Jeśli nie jesteś pewien, która część będzie pasowała do Twojego mini cross'a napisz lub zadzwoń gwarantujemy fachową pomoc.

  Czytaj więcej

  Profesjonalne części do crossa w asortymencie sklepu PitBike.pl

  Dla wszystkich poszukujących części do crossa, proponujemy szeroką i niejednolitą gamę produktów renomowanych producentów takich jak m.in. YCF, MRF, RXF, KAYO, Motorex, MB Factory, Kenda, DID czy, słynący z jednych z najlepszych opon motocyklowych na świecie, Mitas.

  Dzięki dostępowi do ponad 3 tysięcy produktów jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć w dowolny wskazany przez naszego klienta mini cross Części z naszego asortymentu odznaczają się jednak nie tylko dużą różnorodnością i pochodzeniem od sprawdzonych producentów, ale również wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa, wieloletnią niezawodnością działania, a także optymalnym stosunkiem ceny do jakości.


  Zakres oferty części do crossa od PitBike.pl

  W zależności od potrzeb, przygotowane przez nas propozycje możesz przeglądać wszystkie razem lub tylko selektywnie na podstawie dostępnych na stronie filtrów wyszukiwania. Pozwalają one ograniczyć wyświetlane wyniki wyłącznie do tych przynależnych konkretnemu producentowi lub określonym modelom pojazdów mini cross Części obecne w naszym asortymencie dzielą się ponadto na wiele pomniejszych podkategorii, uwzględniających przede wszystkim działy przeznaczone:

  • silnikowi oraz związanemu z nim osprzętowi, takiemu jak m.in. filtry, uszczelki, elementy złączne, głowice, zawory, cylindry, sprzęgła, chłodnice, wały korbowe oraz wiele dodatkowych akcesoriów,
  • nadwoziu w zakresie zarówno detali funkcjonalnych, jak i elementów stricte wizualnych,
  • kołom, np. piasty, obręcze, felgi, łożyska, dętki, szprych czy opony,
  • zawieszeniu w kontekście chociażby amortyzatorów, wahaczy, łożysk i uszczelniaczy,
  • a także wspomnianym już wcześniej częściom do crossów przynależnym do układów napędowych, hamulcowych, wydechowych, paliwowych oraz elektrycznych.

  Jeśli podobnie do nas jesteś fanem nie tylko samej jazdy, ale również personalizacji mini crossów części uwzględnione w naszym asortymencie pozwolą Ci stworzyć pojazd ściśle dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań bez względu na skalę planowanych do wprowadzenia modyfikacji.

 • Oleje i chemia

  W dziale oleje i chemia znajdziesz wszystko co potrzebne do eksploatacji swojego pit bike'a. Smary, oleje, spraye, płyny renomowanych firm Motorex, Motul, Valvoline. Twój minicross zawsze czysty i nasmarowany.

 • MB Factory
 • Akcesoria

  Akcesoria off-road, pit bike & mini cross. W swojej ofercie szeroki zakres akcesorii, w tym gogle i zrzutki do gogli, narzędzia pit bike, skarpety, czapki i wiele innych.

 • Ochraniacze

  Każdy Rider wie, że bez prawidłowej ochrony nie ma mowy o jeździe na najwyższym poziomie. Każdy kto myśli o jeździe off-road powinien pamiętać o ochraniaczach począwszy od ochraniaczy nóg a skończywszy na ochraniaczach kręgosłupa. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju ochraniacze motocyklowe, w tym ochraniacze kolan i łokci, ochraniacze kręgosłupa, buzery i stabilizatory. Pamiętamy również o bezpieczeństwie dzieci. Dla najmłodszych proponujemy ochraniacze motocyklowe w specjalnej rozmiarówce JUNIOR, gwarantujące odpowiednie dopasowanie do sylwetki dziecka. Sprzedajemy ochraniacze tylko sprawdzonych marek, w tym ochraniacze alpinestars, axo, scott, thor, x-factor.

 • Gogle

  Gogle motocyklowe to podstawowe wyposażenie każdego Rider'a zarówno w motocrossie i mini crossie. W naszym sklepie znajdziecie ponad 80 modeli najlepszych marek motocross'owych takich jak: 100%, Scott, Thor,  Moose Racing. Dobrze dobrane gogle motocyklowe zapewniają komfort jazdy w ciężkich warunkach a także gwarantują bezpieczeństwo. 

 • Rowerki biegowe
 • Gadżety
 • Outlet
 • Bony

Jest 4556 produktów.

Pokazano 1-12 z 4556 pozycji

Aktywne filtry