Lista produktów marki Mitas

Mitas to firma zajmująca się oponami motocyklowymi.

Firma Mitas zapewnia wysokiej jakości opony motocyklowe. Firma w swojej ofercie posiada opony off-road i supermoto. Opony Mitas wybiera wielu Mistrzów różnych dyscyplin.

Profesjonalne opony motocyklowe Mitas w ofercie sklepu PitBike.pl

Opony Mitas przynależącą do szwedzkiego koncernu Trelleborg Group zrzeszającego w wybitnych światowych specjalistów z dziedziny inżynierii skoncentrowanej przede wszystkim na badaniu i wykorzystywaniu w praktyce właściwości polimerów. Marka ta, w zakresie produkcji opon motocyklowych, jest jednym z najważniejszych liderów globalnego rynku, z historią sięgającą roku 1920.

Czytaj więcej

Na niniejszej podstronie naszej witryny proponujemy niejednolitą gamę opon Mitas dostępnych w rozmaitych wariantach zarówno pod względem ceny czy rozmiaru, jak i w przeznaczenia oraz specyficznych właściwości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konkretnych atutach czy technologiach mogących występować w przypadku poszczególnych z nich, zachęcamy do zapoznania się z treścią poniżej.

Czym charakteryzują się opony Mitas?

Do głównych zalet wyrobów sygnowanych logo wspomnianej marki zaliczyć należy przede wszystkim bardzo rzetelne podejście do kwestii jakości i bezpieczeństwa. Zgodnie z polityką firmy, ogumienie to ma zapewniać możliwe najwyższy komfort użytkowania, bez konieczności poświęcania uwagi o jego stanie.

Aby uzyskać taki efekt, opony motocyklowe Mitas podlegają rygorystycznym procedurom kontrolnym oraz wszystkie produkowane są na terenie europejskich fabryk według restrykcyjnie standaryzowanych procesów. Dzięki takiemu podejściu wyroby te doceniane są zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych kierowców z niejednolitych specjalizacji, wśród których znajdują się także mistrzowie sportowi z kilku różnych dyscyplin.

Przykładowe technologie stosowane w ramach opon motocyklowych Mitas

W zależności od konkretnego, wybranego przez Ciebie wariantu produktu, może być on wytworzony w oparciu o technologie zapewniające m.in.:

  • maksymalną przyczepność i jednocześnie bardzo dużą stabilność jazdy (nazwy technologii: IGT oraz FEA),
  • optymalną głębokość oraz kierunek bieżnika (OGT3D),
  • idealny poziom sztywności karkasu (SCT),
  • perfekcyjne wyważenie opony oraz optymalną powierzchnię jej styku z nawierzchnią bez względu na panujące na drodze warunki (OSCT).

Jeżeli zatem interesuje Cię zakup wyrobów wytrzymałych, bezpiecznych, niezawodnych i skutecznych w działaniu, a przy tym również odznaczających się świetnym stosunkiem ceny do jakości, opony motocyklowe Mitas stanowią rozwiązanie idealne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkretnych modeli opon, a w przypadku pytań lub chęci uzyskania porady, zachęcamy także do kontaktu z naszymi doradcami.

Aktywne filtry