Lista produktów marki Leatt

LEATT POLSKA

Leatt to marka specjalizująca się w produkcji stabilizatorów karku, jednak tworzy również inne ochraniacze i odzież motocrossową, a także kaski, buty i gogle. Głównym założeniem producenta było bezpieczeństwo zawodników motocrossu, supercrossu oraz enduro, dlatego jego produkty zapewniają off-road’owcom najwyższą ochronę.

Czytaj więcej

LEATT POLSKA

Leatt jest bardzo słynną marką wśród polskich zawodników kochających jazdę w terenie. Jak jednak zaczęła się jej historia? Wszystko zaczęło się od tego, że założyciel firmy - wynalazca, dr Christopher Leatt, zapragnął zapewnić bezpieczeństwo swojemu synowi. Nie mógł on uwierzyć, że nie powstał jeszcze żaden ochraniacz kręgosłupa, a nie chciał, żeby jego dziecko narażało się na niebezpieczeństwo. Dlatego zaczął pracować nad stworzeniem czegoś, co może zapobiec uszkodzeniom karku czy kręgosłupa. W 2003 roku stworzył pierwszy prototyp stabilizatora. Dzisiaj, stabilizatory powstałe na wzór jego projektów, są sprzedawane i dystrybuowane na całym świecie przez Leatt Corporation, korporację z Nevady z siedzibą w Cape Town w RPA. W 2009 roku Leatt-Brace uzyskał aprobatę C/E, przyznawaną przez prawo Unii Europejskiej.

BUZERY LEATT

Wraz z rozwojem firmy, producent wdrożył do swojej oferty również buzery Leatt. Cechują się one wysoką wygodą, ze względu na to, że zapewniają bardzo wysoką swobodę ruchu, dzięki czemu zawodnik praktycznie nie czuje, że ma na sobie ochraniacze. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo lekkie, a jednocześnie doskonale rozpraszają siłę uderzenia w razie upadku, co znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji. Jak wiadomo, miłośnicy podniesionych błotników na każdym treningu czy zawodach, muszą liczyć się z tym, że może przydarzyć im się upadek. Dlatego bardzo ważne w tym sporcie jest używanie odpowiednich ochraniaczy renomowanych marek.

STRÓJ LEATT

Stroje Leatt, zdecydowanie wyróżniają się jakością i ciekawym designem. Są bardzo chętnie wybierane przez zawodników oraz zbierają bardzo wysokie opinie. Wykonane są z bardzo przewiewnych, przyjemnych materiałów, co sprawia, że zapewniają wysoki komfort podczas jazdy nawet w upalne dni. Dodatkowo, dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie w ofercie marki coś dla siebie, niezależnie od rozmiaru, wzrostu, czy gustu co do wyglądu i kolorystyki stroju.

OPINIA

Ochraniacze oraz odzież od Leatt jest bardzo popularna wśród zawodników motocrossu, supercrossu i coraz częściej wybierana przez Pit Bike’owych rajderów. We wszystkich grupach cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami. Jest to producent o długim doświadczeniu, który od samego początku za cel stawiał sobie zapewnienie zawodnikom jak najwyższego bezpieczeństwa, ponieważ niestety uprawianie tego rodzaju sportów, zwłaszcza na początku kariery, wiąże się z upadkami. Dzięki ochraniaczom Leatt, po upadku jednak możesz wstać, otrzepać się i pojechać dalej! Jeśli chcesz zapewnić wysokie bezpieczeństwo dla siebie lub dla swojej pociechy - nie ryzykuj, postaw na markę Leatt.

Aktywne filtry