Lista produktów marki Valvoline

VALVOLINE

Valvoline to jeden z najpopularniejszych producentów tworzących oleje silnikowe oraz inne środki smarne czy czyszczące, przeznaczone do serwisowania motocykli. Główną cechą tej marki, jest wysoka jakość każdego z produktów, a jednocześnie atrakcyjna cena. Ochrona motocykla wcale nie musi być droga!

Czytaj więcej

OLEJE VALVOLINE

Oleje Valvoline to najwyższej jakości oleje silnikowe. Zapewniają doskonałe smarowanie, dzięki czemu wszystkie podzespoły silnika są odporne na zbyt szybkie zużycie lub uszkodzenia, wywołane na przykład przegrzaniem się silnika. Doskonale chronią wnętrze silnika, utrzymując je w doskonałej czystości, co skutecznie chroni go przed uszkodzeniem. Trzeba jednak pamiętać o regularnej wymianie oleju według zaleceń producenta. Mamy wtedy gwarancję, że przez pełen okres między wymianami, olej posiada swoje pełne właściwości i jest w stu procentach skuteczny. Jest to bardzo ważne, ponieważ olej w wyniku zbyt długiej eksploatacji, traci część swoich właściwości, co może bardzo dotkliwie odbić się na sprawności naszej maszyny.

 

PRODUCENT  

Historia Valvoline rozpoczęła się już w 1866 roku. Wtedy, Amerykanin dr John Ellis stworzył olej, który miał usprawnić działanie maszyny parowej. Olej miał smarować układ zaworowy, stąd nazwa marki - od angielskiego słowa “valve”, oznaczającego “zawór”. Dzisiaj produkty Valvoline popularne są na całym świecie, można kupić je w ponad 140 krajach. Marka zajmuje czołowe pozycje na rynku w Stanach Zjednoczonych, w Ameryce Północnej, w Europie, Australii i w Azji. W Polsce pojawiła się dopiero w 1994 roku, jednak szybko zdobyła popularność i na dzień dzisiejszy, marka jest jedną z najchętniej wybieranych przez zawodników sportów motocyklowych.

 

VALVOLINE SKLEP

W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów Valvoline. Dodatkowo, wszystkie oleje i inne środki przeznaczone są bezpośrednio do motocykli, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pozytywnie wpłyną na pracę Twojej maszyny. Nie będziesz musiał martwić się, że silnik nie wytrzyma zawodów albo będziesz musiał przerywać treningi i narażać się na wysokie koszty związane z naprawą Pit Bike’a. W naszej gamie znajdują się oleje półsyntetyczne oraz syntetyczne. Typ formuły dobiera się głównie pod względem stylu jazdy. Jeżeli nie wiesz, na jaki olej się zdecydować, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem - nasi eksperci na pewno chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego oleju do Twojego motocykla oraz stylu jazdy.   

 

OPINIA

Każdy zawodnik sportów motocyklowych kocha ryzyko. Jednak raczej nie to związane ze strachem o to, czy motocykl bezawaryjnie wytrzyma do końca sezonu lub czy przejedzie zawody i nie stracimy miejsca na podium, na przykład przez awarię naszej maszyny. Dlatego większość Pit Bike’owych rajderów wybiera właśnie oleje Valvoline - ponieważ wiedzą, że w przypadku serwisowania swojego sprzętu nie warto ryzykować, kupując oleje słabszych marek. Środki smarne tego producenta zbierają same pozytywne opinie wśród pasjonatów jazdy na dwóch kółkach i możemy zagwarantować, że działanie produktów Valvoline, nigdy ich nie zawiodło!

Aktywne filtry