Lista produktów marki Thor

Buty motocyklowe, ochraniacze, bluzy, spodnie Thor

Marka Thor wprowadziła prawdziwą rewolucje w branży motocyklowej łącząc na prawdę niskie ceny i wysoką jakość wykonania. Thor w swojej ofercie posiada ogromny wybór butów motocyklowych (męskich i kobiecych), bluz off-road typu jersey, spodni, gogli, wszelkiego rodzaju ochraniaczy i wielu innych produktów.  Marka Thor dzięki swoim niskim cenom zdobywa coraz więcej fanów wśród miłośników jazdy na mini cross'ach. Polecamy!

Sprzęt marki Thor to najwyższej jakości kaski oraz ubrania motocrossowe. Produkty tej marki cechują się wysoką jakością, ponieważ producentowi bardzo zależy na bezpieczeństwie swoich klientów. Nam natomiast zależy na jak najwyższej ochronie dla Pit Bike’owych zawodników, dlatego sprzedajemy produkty właśnie tej firmy.

Czytaj więcej

THOR MOTOCROSS

To wiodąca marka wśród zawodników motocrossu. Jako że to właśnie z tej dyscypliny wywodzą się Pit Bike’i, ubrania Thor idealnie sprawdzą się również do jazdy na mini motocyklach. Są wygodne, przewiewne i nie blokują ruchów zawodnika. Możliwość swobodnego ruchu na motocyklu jest bardzo ważna podczas jazdy, ponieważ ułatwia utrzymanie kontroli nad dwukołowcem.

THOR - DLA WYMAGAJĄCYCH

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dbaniu o klienta oraz trosce o bezpieczeństwo zawodników, marka Thor zadowoli nawet najbardziej wymagających rajderów. Postaw na wysoką jakość i wybierz strój motocrossowy od marki Thor!

THOR UBRANIA

Stroje motocrossowe Thor znajdziesz w przeróżnych kolorach oraz rozmiarach. Od malutkich, różowych ubranek dla małych dziewczynek, po stroje dla dorosłych mężczyzn w stonowanych, jak i żywych kolorach. Niezależnie od wieku, płci czy wzrostu, każdy może znaleźć coś dla siebie i stworzyć swój motocrossowy look!

PRODUCENT

Dla producentów sprzętu marki Thor najważniejsze jest bezpieczeństwo. Wszystkie ich produkty zapewniają najwyższą ochronę, co pomaga uniknąć kontuzji, które niestety czasem się pojawiają. Ale po co przerywać treningi i marnować czas na leczenie, kiedy można wybrać wysokiej jakości strój ochronny i nie martwić się urazami?

OPINIA ZAWODNIKÓW

Thor to firma z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki długotrwałemu zbieraniu opinii zawodników, ich produkty są teraz na najwyższym poziomie. Ty również możesz podzielić się z nami swoimi wrażeniami z jazdy w ekwipunku Thor! Bardzo cenimy, kiedy opowiadacie nam o swoich doświadczeniach, ponieważ umożliwia nam to rozwijanie naszej oferty oraz ulepszanie naszych produktów.

Aktywne filtry