Lista produktów marki Infamous Team

Infamous Team - bluzy, spodnie, dresy, czapki.

Infamous Team to bez wątpienia najbardziej bezkompromisowy producent odzieży dla motocyklistów w Polsce! Tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek niejasności, odzież INFMS to odzież dla prawdziwych kozaków, bo przecież "Trzeba zapierdalać". Bluzy typu jersey, bluzy i spodnie dresowe, czapki letnie i zimowe a wszystko z logiem INFMS. Polecamy!

To odzież idealna dla każdego fana motoryzacji. Jeździsz Pit Bike’iem, quadem lub autem? A może po prostu oddajesz się innej pasji i uważasz, że główne hasło marki trafnie odnosi się do Twojego życia? Bluza lub czapka od Infamous Team na pewno przypadnie Ci do gustu!

Czytaj więcej

THE INFAMOUS TEAM

To ekipa stworzona przez ludzi kochających adrenalinę i niebezpieczne sporty. Mówią o sobie, że “są okryci złą sławą” dlatego, że wielu ludzi ich zajęcia postrzega jako bardzo niebezpieczne i uważają, że nie powinni w ogóle czegoś takiego robić. Są to jednak wyjątkowe osoby, które całe swoje życie poświęcili swoim pasjom i nie przerażają ich związane z nimi konsekwencje. Należą do niej głównie stunterzy, kierowcy rajdowi, freestylowcy czy też spadochroniarze i raperzy. Wszyscy są w stu procentach oddani temu co robią, a jak wiadomo, najlepiej w życiu wychodzą rzeczy, w które wkładasz swoje serce i pasję.

INFAMOUS UBRANIA

Odzież od Infamous Team to odzież dla ludzi z pasją. Ich produkty powstały specjalnie z myślą o osobach, które uparcie dążą do swoich celów, a do tego zrobią wszystko, aby je osiągnąć i nie straszne im krew, pot i łzy. Motywujące hasła na bluzach czy koszulkach na pewno pomogą pokazać, że jesteś jedną z tych osób! Jeśli Twój tryb życia jest szybki i kręcą Cię ekstremalne rozrywki, to marka dla Ciebie.

PRODUCENT INFAMOUS TEAM

Produkty tego producenta wyróżniają się spośród innych marek projektujących odzież dla fanów motorsportu. Rozpoznawalne są w całej Polsce, a ich ubrania są wykonane z najwyższej jakości tkanin, dzięki czemu kochają je wszyscy wielbiciele motoryzacji. Charakterystyczne napisy od razu kojarzą się z marką, a Ty możesz pokazać światu, że w Twoich żyłach zamiast krwi, płynie benzyna. Wyraź siebie w ubraniach od The Infamous Team i pokaż swoją zwariowaną osobowość!

OPINIE O UBRANIACH INFAMOUS TEAM

Ubrania The Infamous Team cieszą się bardzo wysokimi opiniami wśród osób ze środowiska motoryzacyjnego. Wysoka jakość wykonania, trwałe materiały, mocne szwy oraz chwytliwe hasła na poszczególnych częściach garderoby, bardzo przyciągają klientów z branży motoryzacyjnej, którzy potem nie mogą rozstawać się z ubraniami Infamous Team. Dołącz do ekipy Infamous Team i również podziel się z nami swoją opinią!

POKAŻ SWOJĄ PASJĘ

Nie każdy może pochwalić się ciekawą pasją. Ekipa Infamous Team jednak ma do tego pełne prawo, ponieważ zajmują się naprawdę ekstremalnymi rzeczami. Ty też masz świetną zajawkę? Pokaż ją! Dzięki odzieży od Infamous Team na pierwszy rzut oka będzie można zauważyć, że nie dajesz sobie taryfy ulgowej i cały czas pniesz się do góry, realizując się w robieniu tego, co kochasz.

DOŁĄCZ DO EKIPY THE INFAMOUS TEAM

Sprawdź ofertę ubrań od Infamous Team i stań się częścią społeczności. Należą do niej świetni, nieco zwariowani, lubiący szybkość ludzie, którym bardziej podoba się styl uliczny niż elegancki look. Jeśli Ciebie też kręci taki styl życia, świetnie odnajdziesz się w ich ofercie i znajdziesz idealne ubrania dla siebie.

Aktywne filtry