Lista produktów marki Motorex

Motorex to jedna z najpopularniejszych marek produkujących oleje silnikowe oraz inne środki chemiczne przeznaczone do serwisowania motocykli. W ich ofercie znaleźć można również wysokiej jakości filtry powietrza. Zadbaj o swojego Pit Bike’a z marką Motorex!

PRODUCENT

Historia marki sięga aż 90 lat wstecz. Wszystko zaczęło się od powstania rafinerii ropy naftowej w samym centrum Szwajcarii - Langenthal. Do dzisiaj przeprowadzane są tam badania nad produktami, dzięki czemu marka dynamicznie się rozwija, a w ofercie producenta znajdują się tylko najwyższej jakości środki smarne oraz chemiczne, które zapewniają doskonałą ochronę dla motocykli.

Czytaj więcej

MOTOREX FILTRY POWIETRZA

Filtry powietrza Motorex mają bardzo wysokie właściwości filtrujące, a dodatkowo zapewniają maksymalny przepływ powietrza. Dlatego nasi zawodnicy często decydują się na wymianę standardowego filtra na ten od marki Motorex. Potrafią one skutecznie zwiększyć osiągi motocykla i jednocześnie go chronić. Aby filtr działał jak najlepiej i jak najdłużej, zalecana jest konserwacja go olejem do filtrów powietrza Motorex.

MOTOREX OLEJE SILNIKOWE

Oleje silnikowe Motorex posiadają nowoczesną formułę, sukcesywnie dopracowywaną przez lata. Dlatego zapewniają najwyższą ochronę dla silnika, a przy regularnej wymianie pomagają w utrzymaniu go w dobrej kondycji przez długi okres eksploatacji. Zapewniają doskonałe smarowanie, co zmniejsza siłę tarcia w silniku, dzięki czemu jego podzespoły są bardziej odporne na zużycie, a co za tym idzie, ich żywotność jest znacznie dłuższa, a Ty możesz cieszyć się bezawaryjną jazdą oraz spokojnie wykorzystywać pełne możliwości swojego motocykla.

OPINIE

Marka Motorex znana jest na całym świecie i wybiera ją wielu zawodników motocrossowych, jak i Pit Bike’owych. Wśród obu środowisk zbiera bardzo pozytywne opinie. Dla zawodników najważniejsze jest, aby produkt spełniał swoje zadanie i motocykl dojechał bez żadnych problemów do mety. Dlatego stawiają na Motorex, ponieważ używając produktów tej marki, nigdy nie mają kłopotów ze sprzętem! Ty również możesz podzielić się z nami swoją opinią!

Aktywne filtry